Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék jelentkezni az Icon...

Sacika0101 kérdése:

Szeretnék jelentkezni az Icon modellügynökséghez. Szerintetek alkalmas vagyok rá? (Kép és méretek lent)

Figyelt kérdés

Méreteim: mell: 87 cm derék: 60 cm csípő: 83 cm

Magasságom: 170 cm

Súly: 54 kg

14 éves vagyok.


Kép: [link] (ez a kép egy gyermekmodell ügynökségnél készült)


2014. júl. 5. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Amúgysem írnak vissza
2014. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Semmi karakteresség, különlegesség nincs benned.
2014. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem sem.
2014. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát az arcod még talán, abban látok valamit. Bár mostanában inkább a szimmetrikus pofikat keresik, a tied meg nem az. De legalább kellőképp semmilyen, ami jó, mert könnyen alakítható. Hátrány, mert egy karakteres arc nagyobb sikert ígér.

Viszont ezzel az alkattal komolyan gondolod...? Láttál már modellt? Mert nagyon nem így néznek ki. Egyelőre még alacsony is vagy, most még felesleges próbálkozni. Mire elég magas leszel, addigra formásíthatod a tested is, nagyon rádférne. Ha 14 évesen így festesz, 20 éves korodra szét fogsz folyni. Sok futás, edzés, és egészséges táplálkozás (nem fogyókúra, nem éhezés!). Ne érts félre, nem vagy egy elhízott koca, de ennek messziről fél szemmel nézve sincs köze a modellalkathoz.

(+ jótanács: más frizura. Ez semmilyen, uncsi, előnytelen, kislányos. Nem áll jól a legkevésbé sem)

2014. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem
2014. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha visszaírnak már félsiker! :)

Rossz a háttér, a fényviszonyok, az árnyékod elalél valahol, a lábadnál kicsit kidolgozhatta volna azt a gyűrődött részt.

De te szép vagy !

170 cm nem sok, de nem is kevés, vegyél fel magassarkút, és csináltass egy másik képet, mert modell arcod van ! Sok sikert Neked! :)

2014. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenkezzél, nem veszítesz vele, max. elküldenek, ha nem látnak benned esélyt.
2014. júl. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért itt kérsz olyanoktól véleményt akiknek semmi közük a modell szakmához? jelentkezz ügynökséghez és majd ők elmondják. a szépség relatív
2014. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszel, de igen, jelentkezz be pár ügynökséghez és ők majd megmondják.
2014. júl. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ICON-hoz nem tudsz jelentkezni. Náluk ilyet nem lehet. Ők keresik a modelleket, és náluk ez nem így megy :)és sajnos semmi karakteres nincsen az arcodba
2014. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!