Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy viselkedjek a castingon?

Hogy viselkedjek a castingon?

Figyelt kérdés

Alapból eleg félénk vagyok és visszahúzódó, túl csöndes.

Ami ugye nem annyira jo, viszont Mo. egyik top ügynöksége hívott be, és elszeretném érni, hogy fel vegyenek.

Ötletek?

14/L



2014. júl. 18. 13:03
 1/4 anonim válasza:
Szerintem probalj meg beszedes lenni, probld meg megfogni oket, probalj kicsit onbizalmas lenni, velem meg aza baj hogy beszedes vagyok de nincs onbizalmam, ugyhogy probald meg nehuzodj vissza! Sokkkk sikertttt!!!
2014. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Próbálok, de valahogy nem tudom mindig megtalálni a közös pontot, majd próbálom persze!

2014. júl. 18. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald meg minel jobban elengedni magadat,ne feszengj. Amugy szerintem nem olyan nagy problema mert sok modell ugyanigy indult,hogy felenk. Nem olyanok kerulndk be akik fullon vannak onbizalommal:) es az ugynokseg meg fogja erteni
2014. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy mosolyogj sokat és a kisugárzásodat próbáld megmutatni. Ragyogj és mutasd, hogy inteligens vagy és mozogj magabiztosan.
2014. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!