Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mik az elvarasok egy modellnel...

Mik az elvarasok egy modellnel? Egy castingon mi tortenik? Mit kell folvenni egy castingra? Smink lehet? Attol felek hogy nem vagyok eleg szep smink nelkul, (szempillas. +szemceruza) ugyhogy felek elmenni castingra, elore koszii

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Natur smink max tehat szempillaspiral meg max alapozo nagyon enyhen de ha latszik h tele vagy vakolattal akkor lemosathatjak veled. Vigyel bikinit meg magassarkut. Ennyi kb. Ja es ne legyen se trehany az oltozeted se csicsas. Ne legyen rajtad egy liter parfum. Legyel nyitott kedves bator! Sok sikert, hajraa! :)
2014. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a helyedben fekete ruhaban mennek bar lehet ilyen melegben nincs nagy kedved. Sminket semmi fele keppen sem.
2014. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Most én is egy casting elott allok, én valószínűleg fekete nadrágban, sötét pólóban és piros Vans-ben fogok menni vagy fekete Conversbe! A hajam kiengedve lesz, de elvileg ott ugyis ossze kell majd fogni, viszont igy legalabb nem lesz töredezett. Nem szoktam magamat sminkelni, igy oda sem fogom. Téged egyébként hova hívtak?:)
2014. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, foleg az elso valaszolonak , nagyon sokkat segitett! Masodik valaszolo neked is koszi, es harmadik galaszolonak uzenem hogy ugyanerre hondoltam es vm hez
2014. júl. 18. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a VM-hez megyek!! Utolsó voltam
2014. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként téged ok hívtak be, vagy te jelentkeztel?
2014. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Castingon általában készítenek rólad 1-2 képet,hogy megnézzék mennyire vagy fotogén, majd ezt követően pár percet beszélgetnek veled. Szempillaspirál belefér :)
2014. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!