Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sorolnátok japán férfi modelle...

Sorolnátok japán férfi modelleket? Vagy elég ha jóképű, híres férfiakat. Jöhet koreai is.

Figyelt kérdés
Minél több annál jobb. :) Ismerek én is párat: Hiroshi Tamaki, Jun Matsumoto, Song Jae Rim, Gackt^^

2014. júl. 21. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ket kedvencem Kamenashi Kazuya es Akanishi Jin :33
2014. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lee Soo Hyuk-ot imádom:)
2014. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ágoston Noémi ***** válasza:

Miyano Mamoru, Miura Haruma, Kamiki Ryunnosuke, Yamada Ryosuke, Nakajima Yuto, Tegoshi Yuya, Iwata Takanori (róla mostani képeket nézz, régen borzalmas volt :P) Akanishi Jin, Kamenashi Kazuya, Nishikido Ryo, Koyama Keichiro, Takizawa Hideaki, Taguchi Junnosuke, Atae Shinjiro, Honda Keisuke, Uchida Atsuto (utóbbi kettő focista) Takahisa Masuda, Kitamura Takumi, Tomo Yanagishita, Ninomiya Kazunari, esetleg Yamashita Tomohisa, Senga Kento, koreaiak közül néhány: Kim Hyun Joong, Lee Hong Ki, Lee Min Ho, Kim Seok Jin, Jungkook, Donghae

remélem ők megfelelnek :3 van köztük modell is, de inkább énekesek, ha nem gond ^^

2014. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok mondani és egyiket sem ismerem, de ez a Song Jae Rim már névre se japán. :D
2014. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
O koreai es fentebb irtam az is johet C:
2014. aug. 16. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh, valóban, a második sort valahogy nem vettem észre, azt hiszem már fáradt voltam. Bocsánat. :)
2014. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!