Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetek modell...

Szerintetek lehetek modell ugy hogy csak 160cm-er vagyok viszont már megkeresett egy ügynökség és voltam tanfolyamon is? .

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem lehetsz!
2014. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kifejtenéd hosszan ?de köszönöm:)
2014. júl. 24. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz modell 172-3 cm alatt és nagyon buta vagy ha kifizettél 50-100 ezret a tanfolyamra mert akkor már gratulálhatok is ahhoz, hogy át lettél verve..ugyanis az összes tanfolyam egy nagy kamu és pénzlehúzás.
2014. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
160 centivel mehetsz nyugodtan ilyen olyan fotózásokra de "modell" nem leszel
2014. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

173 cm a minimum egy igazi modellnél, persze fotómodell lehet bárki, ahhoz nem kell semmi, még szépnek lenni sem muszáj, mert oda mindenféle ember kell.

A tanfolyamnak viszont értelme nincs, csak átverés, pénzlehúzás.

2014. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, alacsony vagy. A tanfolyam pedig tényleg átverés, barátnőm is elvégezte és azóta sem keresték..ennek már 10 éve:D
2014. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

de nemkertem a kritizalast

2014. júl. 25. 17:16
 8/9 xp ali ***** válasza:
Komoly helyen nem. De ettől még hasznos az életben, ha valaki szép is. Tanfolyamra bárki elmehet, aki fizet. Az ügynökségek is csak tanfolyamokat akrnk többnyire eladni. De ez ne zavarjon. Sok érdekes munakör van, ahol elvárás az igényes kinézet.
2014. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahol fizetős tanfolyam van, az nem rendes ügynökség.

Nem is igazán szamit a tanfolyam!

A komoly ügynökségek 170cm-tol keresnek lányokat.

Nem fogsz meg nőni?

Nem tudom, hogy hogy nez ki az arcod és maga az alkatod, tehát igy eleg nehéz megmondani!

Mindenesetre sok sikert!

2014. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!