Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen paraméterekkel lehetek...

Ilyen paraméterekkel lehetek modell?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lány, 170 centi és 51 kiló. A csípőm 84 centi, a mellkas 86, a derekam 65, bár nem tudom, hogy ebbe mennyire számít bele az hogy most ettem. Jövő nyáron szeretnék elkezdeni foglalkozni ezzel, úgyhogy addig még megpróbálom tökéletesíteni:) pont 90-60-90 kell hogy legyen? Egyébként meg a modell dolog úgy jött, hogy először facebookon keresett meg egy férfi, aki állítólag valami ügynökségnél tesztfotózik, hogy szerinte fotogén vagyok, megvan hozzá az alakom és az arcom (megjegyezném, hogy ezt nagyon választékosan sikerült megfogalmaznia). Letiltottam:D Legközelebb az Alleeban találtak meg azzal, hogy szép vagyok, jó az alkatom, nem gondolkoztam-e még ezen. Ez volt úgy fél éve. Azóta sokat rágódni ma dolgon, és elhatároztam, hogy tényleg el szeretnék kezdeni ezzel foglalkozni!:) csak az az egy gondom, hogy nem tudom, hogy jó lennék-e hozzá....meg hogy ha igen, hogy kezdhetnék neki?:)
2014. júl. 28. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőnöd kéne és a derekadat levinni 57 körülire, de a csípő a legfontosabb!

Magyarországon jó ügynökségek: Attractive, Icon, Visage, Vm.

Ide jelentkezz és meglátod mit szólnak hozzád.:)

(Attractive, Visage: űrlapot kell kitölteni a honlapon.

Icon, VM: e-mailen keresztül amibe a méreteidet írd /magasság, mell-derék-csípő/, smink nélküli képeket és teljes alakosat bikiniben.)

2014. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A derekadat próbáld levinni, igen , fontos a 90-60-90, pontosabban általában az alatt kell lenni.

Jelentkezz a legjobb ügynökségekhez, ha ok elutasítanak, próbáld meg egy olyannal, amelyik nem a legjobb, de nem is fizetős és hallottál rola jo dolgokat. Nézz utana a neten, az ügynökeg az egyik legfontosabb!

Sok sikert!

14/L

2014. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan 90-60-90es méret általában a magasabbaknak van,ilyen 180-182centiseknek,szóval aki alacsonyabb annak 1-2centivel alatta kell lennie (de nem törvényszerű) még nőnöd kéne min. 3centit valahogy,hátha összejön 1év alatt:) és annyi hogy jelentkezel a fent említett ügynökségekhez,valamelyik csak összejön:)
2014. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!