Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok ajánlani fotósokat...

Tudtok ajánlani fotósokat akik csinálnak portfóliót?

Figyelt kérdés
Pesten. max 10000ért. És kiskorúnak is csinál szép munkát.

2014. aug. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
A portfólió és a modell szó olyan messze van egymástól mint Makó Jeruzsálemtől babám. Szóval attól még hogy kidobsz az ablakon több száz ezret (mert tízezer alatt szóba sem állnak veled) attól nem leszel modell, köszöntem
2014. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miert akarnek en modell lenni? Nem tudtam mas temaban kiirni. De azert Jobbulast.
2014. aug. 5. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy portrésorozat ára (amit kültéri-beltéri felvételeket is tartalmaz) olyan 20-25e Ft-nál INDUL, ehhez jön a sminkes, fodrász, retus ára. Ez még nem az igényes verzó, inkább csak amolyan tűrhető. Bármelyikünk vállal kiskorút is, csak kell egy szülői beleegyezés is hozzá, írásban, én anélkül el se kezdem.

Hallgass rám, ne keress ennyiért fotóst, mivel fogsz találni és vagy szánalmasan gyenge képeid lesznek (rajtad röhög majd a fél Facebook), vagy rosszabb esetben az illető nem annyira fotós lesz, sokkal inkább egy fiatal lányokat kedvelő öreg majom.

Maradj a reális árszintnél és keress valakit, akinek rendes referenciája, szaktudása van.

2014. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki portfoliofótózást vállal hazudik. Egy fotós nem csinál portfoliot. A portfolio a legjobb rólad készült képeket jelenti, több fotós által, többféle ruhában, helyszínen, sminkkel, koncepcióval stb...


Halkan jegyzem meg, hogy egy sima portrésorozat ára 30-50e Ft körül indul (ahogyan előttem is írta a kolléga), de még ebből sem lesz portfolio. Tízezerért neki sem indul a legtöbb fotós nem hogy portfoliot készítsen, mert egyébként megoldható, de több napos fotózás kell hozzá ha igényes munkát szeretnél, ami százezrekbe kerül.

2014. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÁTVERÉS AKI PORTFÓLIÓT VÁLLAL!!! A portfólió a modelleknek van ,a portfolio egy kis dosszie amibe a modellnek a legjobban sikerult kepei vannak bevalogatva es mehet vele castingokra.
2014. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!