Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A fotósokat zavarja, ha...

A fotósokat zavarja, ha valaki az alanyon kívül még ott van? Vagy miért akarja, hogy ne jöjjön velem senki?

Figyelt kérdés

Egy idősebb bácsi fotós, rendez kiállításokat is. Többször volt a környékünkön is, legtöbbször a régi hagyományos motívumokat, helyeket, néphagyományt,népviseletet örökíti meg.Ezért is volt többször a környékünkön, itt amennyire lehet őrzik a régi dolgokat.Egyszer volt egy ilyen rendezvény, ott lettünk mi is lefotózva a barátnőimmel.


Aztán most a fotós felkeresett,hogy mennyire természetes mosolyom van, a legközelebbi ilyen hagyományos alkalmon is szeretne engem fotózni,ha vállalom.

Tegnap újra írt,hogy más fajta fotókat is készítene,nem csak népviseletben.Szeretné,ha holnap elmennék a szomszédos városba egy állatkertbe.Ő állná a költséget.Ez oké, én is szeretném ha lenne pár szép képem.Azt kikötötte,hogy ne vigyek magammal senkit.


Pedig én arra gondoltam,hogy egy barátnő majd elkísér,hisz nem annyira ismerem a várost.

Egyik barátnőm aki ott lakik volt vele ilyenen,de akkor ő is az egyik osztálytársával ment.

Szerintetek?

18L


2014. jún. 5. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy neked ez nem bűzlik. MÁS fajta fotókat is csinálna rólad, állja a költségeidet, és ne vigyél senkit. Ennyire naiv vagy?
2014. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ő nem szokott akt fotókat készíteni, sőt, legtöbb csak természeti kép amit készít.
2014. jún. 5. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha utána tudsz nézni a fotósnak, hogy nem bűzlik a dolog: akkor nyilván azért, mert elég lesz neki a 2 jegyet kifizetni, nem akar többet. A másik, meg hogy tudják a fotózok azt, ha van még ott egy +barát, akkor rá fogsz koncentrálni és nem a mozdulataidra.
2014. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi.Ez már valószínűbb akkor.

Mindenki rendesnek ismeri, és én sem láttam soha,hogy akt fotókat készítene...

2014. jún. 5. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok mindenki nem olyan amilyennek látszik... de ha állatkertbe mentek meg olyan helyekre ahol vannak mások is akkor nincs mitől félni. Csak mondjuk ne hagyd magad elcsábítani egy erdőbe...
2014. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra, de lehet hogy az az oka hogy tudja, nem tudnád ismerős előtt elengedni magad.
2014. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 esélyes :D mi lett végül?
2014. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem kimondottan segítség szokott lenni, ha a fotózáson olyan ember (barát, barátnő) is jelen van, aki a modelt jól ismeri, akiben a model megbízik. A nem profi model általában meg van szeppenve egy fotózáson. Egy idegen helyen könnyebben feloldódik, otthonosabban érzi magát a model, ha van vele egy barát...
2014. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó volt minden:D

Nagyon kedvesen fogadott,elmentünk az állatkertbe, mindig megmondta hogy álljak be,készített sok fotót,közben kedvesen beszélt hozzám még pénzt is adott s kajálni is elvitt.Aztán délután jöttem haza, meg meghívott még fotózásra...

2014. jún. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!