Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modell lenni lehetsé...

Szeretnék modell lenni lehetséges?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 14/F vagyok és akár most akár nagyobb koromban szeretnék bármilyen modell lenni lehetséges?

Ha tudtok akkor írnátok tanácsokat vagy hogy hogy érdemes elkezdeni és hogy hol?

Képet hozzáértőeknek privátba küldhetek.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2014. aug. 20. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok modell, de, ha rám hallgatsz, akkor várj 1-2 évet és a VM modellügynökséghez jelentkezz. 14/l
2014. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy férfias, karakteres arcod, meg vékony, formás, sportos testalkatod akkor van esélyed.
2014. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sütő Enikő modelliskola! Ha azt kijárod rendesen van esélyed! Ő sokat segít az előrelépéshez, de csak akkor ha tényleg azt látja, hogy akarod és nem elhenyéled. Ott még a külső se számít igazán. Én jártam a tesómmal és nagyon jó volt. Hihetetlen élmény és egyben lehetőség is.

Mai világban mindenkinek van esélye! (persze ha nem vagy pénzes nehezebb) DE lehetséges.


UI: Bocsi a helyesírásért..:)

2014. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez az utolsó iszonyat hülyeség volt. igen jártál sütő enikőhöz?? és mit értél vele? semmit,mert az nem modellkedés.

14 évesen fiúknak még picit korai,inkább 16 évesen,de igen ezt csak egy ügynökség tudja megmondani hogy modell alkat vagy-e

2014. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de pont most van abban a korban. Vagyis inkább most lépepett bele. Amugy lehet, hogy nem ér vele szart se egyből. (már bocs a kifejezésért) Viszont ha máshogy probálkozik először hátrányba lesz. Mert ha casting megy ott valoszínű (sőt 1000%, hogy megkérdezik van-e tapasztalata. Mivel nem lesz lefogjáksza.ni. Ezért is jó egy modelliskola (több is van persze minnél drágább és híresebb könnyebb lesz a dolgod) Gondolom tudod mit akartam ezzel mondani/írni. Na szóval egy modelliskolávan rengeteg tapasztalathoz juthat hozzá. Megismerkedhet rengeteg embert aki a szakmában dolgozik/dolgozott és ezt kamatoztathatja.


Elnézést a helyesírásért,de mint már 1x említettem (ha jól emlékszem) nem az erősségem

2014. szept. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!