Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnek modell?...

Szerintetek lehetnek modell? Szerintetek nagyon csunya az arcomon az anyajegy, erdemes leszedetettni? Meretek: Mell: 78cm Derek: 59cm Csipo: 83cm 172cm,47kg 16 eves lany Kepet uzenetben tudok kuldeni.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha valaki szeretne latni kepet rolam akkor uzenetbe tudok kuldeni. Igen tisztaban vagyok vele hogy mostanaban eleg sok mindneki modell szeretne lenni es vannak nalam sokkal eselyesebb szebb es csinosabb lanyok de azert megszeretnem kerdezni hogy szerintetek nekem erdemes e megprobalnom mert nem szeretnem hogy ha elmennek egy valogatora es 0% esellyel indulnek. Kerlek titeket hogy ne hurrogjatok le de persze oszinte velemenyt szeretnek kerni. Koszonom.
2014. szept. 2. 15:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

Szia! az a lany vagyok aki modellkedik megkaptam a kepet koszonom!

A helyzet a kovetkezo: a magassagod eleg keves 172 cm ezzel kifutora nem fogsz menni meg fashion weekek kihuzva... de azsiaba nem lehetetlen ezzel a magassaggal dolgozni! ( reklampiacon) a mereteid rendben vannak bar a csipod legyen nagyobb!! 85-86 hidd el kell nem jo ha tul keves.. nekem is keves volt hiznom kellett 86ra 84rol.. a kepek alapjan nincsenek hosszu labaid tehat egy foton nem neznel ki magasnak optikailag sem ez sajnos nem elony! a szemeid tulsagosan tavol fekvoek es kicsit ami szintem hatrany mert tobb szogbol fotozhatatlanna valsz ez miatt.. es erzelmeket sem tudsz kifejezni stb.

Osszegezve: talan jok a meretek de sajnos az keves! mint ahogy azt sokszor itt is lehet olvasni.. az arcod nem sorolhato kategoriaba semmi karakter nincs benne nem szabalyos.. de ne add fel ez csak az en velemenyem lehet mas ugynokseg ki tud beloled hozni valamit!

2015. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Küldhetsz :) am az arányok jók
2015. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Küldd a képet.
2015. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnya az anyajegy.(ha leveteted maradhat utána heg)

Sajnos azt hogy lehetsz-e modell azt nem tudom. Az alakod szerintem jó hozzá, de hogy kifutóra hány cm-től enged az nem tudom.

Próbáld meg, semmit nem veszthetsz.

2015. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet.
2015. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Küldj, én modell vagyok
2015. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Küldhetsz képet :)
2015. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet :)
2015. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz :)
2015. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Képet, képet! 15/F
2015. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!