Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetnék modell a...

Hogyan lehetnék modell a Victoria's Secret-ben?

Figyelt kérdés
Még gyerek vagyok (12 éves), de hatalmas álmom, hogy egyszer a Victoria's Secret-ben lehessek modell. Hány kilóak ott a modellek? Hány cm? Mit esznek? Szoktak-e tv-t nézni, internetezni? Mennyit alszanak? Sportolnak-e? Én most 165 cm vagyok (az osztályba a legmagasabb) és 47 kg. Mi a véleményetek? Ja és hasonlítok Ximena Duque-ra. Sötét barna szemem van, szőkés-barna hajam. Különleges, mert olyan, mintha melírozva lenne. Szerintetek?

2014. szept. 24. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez még vagy 8 cm-t kéne nőnöd, ami kizárt. Szóval sehogy nem lehetsz modell ilyen alacsonyan.
2014. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minimum 175 cm-re meg kéne nőnöd először és közel a 14-hez jelentkezni egy jó ügynökséghez: Attractive, Icon, VM.

Egészségesen étkeznek és nagyon sokat mozognak, természetesen interneteznek, hiszen a közösségi oldalakat nagyon sokszor használják.:)

2014. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak 12 vagyok megnőhetek 12 évesen senki sem 175 cm
2014. szept. 24. 16:57
 4/8 A kérdező kommentje:
És köszi
2014. szept. 24. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
ha majd pár évvel idősebb leszel, remélem képes leszel reálisabban nézni a dolgokat. minimális esélyed van ilyesmire, ne tedd magad tönkre azzal, hogy túl sokáig ragaszkodsz ehhez az álmodhoz (vagy azzal meg még jobban, ha esetleg elkezded megpróbálni megvalósítani)
2014. szept. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én azt ajánlom sportolj sokat, és étkezz egészségesen.A modellkedéssel még várnod kell 2 évet, de addig is figyelj az alakodra, főleg ha Victoria's Secret modell akarsz lenni.

Addig is inkább a tanulással foglalkozz ;)

2014. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elöszőr nőlj meg. És ne álmodozz,hogy bekerülsz oda egyből, először keress egy jó ügynökséget a közeletekbe, és ha ők alkalmasnak találnak akkor majd egyre feljebb kerülsz a ranglétrán és már mehetsz külföldre is és ha a csúcson vagy na akkor jöhet a vcs.
2014. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 princessli válasza:
Simán megnőhetsz én is anyi voltam 12 évesen most vagyok 175 cm! :)
2014. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!