Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek jól nézek ki? Jó...

Szerintetek jól nézek ki? Jó az alakom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 30. 19:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15/L
2014. szept. 30. 19:45
 2/12 anonim válasza:
Az első kép fura, mintha oda lennél photoshopolva. :) A kérdéseidre a válaszok megtalálhatóak a kulcsszavakban.
2014. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szep,sportos.
2014. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
barnán sokkal jobban nézel ki, az alakod vonzó, az öltözködésed túl tucat és könnyűvérű hatást kelt nekem. az arcod helyes
2014. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldököd. Egyszerűen. Rémes. Tényleg. Nagyon rossz.
2014. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az alakod nagyon jó, egy szép MOSOLY nagyon jól állna és a szemöldököddel tényleg kezdj valamit! De így 10/7,5 csinos vagy! ;)
2014. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nagyon jól nézel ki...
2014. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az alakod jó, a fejed annál ocsmányabb és a szemöldököd egyenesen undormány
2014. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2014. okt. 1. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Modellkedés témakörben nem, egyszerű tucatlánynak igen.

Ne haragudj, de nekem ez jön le a pózokból. Az elsőn biztos sokat igazgattad, hogy a feneked ilyen alakú legyen, másodikon a hasadat szeretnéd mutogatni, a harmadik képen pedig szörnyű a szemöldököd és nagyon látszik ezen a képen ("kicsit" hosszabb lett a kelleténél).

Alakodról pedig annyit, hogy a derekad nekem túl vastag és a hasad, feneked sem tetszik.

DE!!!!! Kit érdekel hogy én mit gondolok hiszen én tarthatlak gyönyörűnek ha te utálod magad és én tarthatlak csúnyának is ha te meg vagy magaddal elégedve akkor nem rajtam múlik..legalábbis nagyon remélem!:)

2014. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!