Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha semmi mellem de...

Gáz, ha semmi mellem de vékony az alakom, és kb így nézek ki fürdőruhában? (képpel! )

Figyelt kérdés

Ezt a képet Google-ön találtam... Én is kb ilyen vékony vagyok (vagy talán picit vékonyabb), mellem 70A (magyarul semmi), és ilyen háromszög-alakú fürdőruhát vettem (rózsaszín mintásban)! Szerintetek nagyon gázul nézek ki? :S Nem érzem magam a legkényelmesebben benne, de a mintája úgy tetszett, nem hagyhattam ott..

[link]


2011. jún. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem :)

Fel a fejjel :d

2011. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a képen szerintem a felső rész nagyon szét van húzva ami még inkább kicsinyíti a mellet.

szerintem nem gáz!örülj neki hoyg vékony vagy.Amúgy a kcisi mellűeknek a háromszögalakú illetve az a vízszintes nyakba kötős topos fürdőruci áll jól.

2011. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz. Nekem is hasonlo alakom van, mindig is ilyen volt, magas is vagyok.

Tudom, furcsan hangzik, de nekem kifejezetten tetszik, orulok neki, talan annyi, hogy en izmosabb vagyok, mint a lany a foton, mert direkt tornazom, hogy a csonton es boron kivul izom legyen meg rajtam. (nem durvan sok, de azert az legyen).

A cicim sem nagyobb.

A bikini is jo.

Viszont nekem konkretan a legjobban meg mindig az ilyesmi all ekkora mellhez: [link]

Csak mas szinben.

2011. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem gáz:)nekem egy picit nagyobb , és én is háromszög bikinit(szivacsosat) hordok.azt te is kipróbálhatnád, nem kell túlzásokba esni, de attól is nagyobbnak tűnik a mell.:)
2011. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 75/A-s mellem van...semmi...vettem egy háromszögszerü bikinit...de szivacsosat...olyan mellem van benne hogy el se hiszed...:)22L
2011. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a kérdés, hogy az arcod szép-e hozzá?
2013. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,sok fiúnak ez jön be.
2013. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!