Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek van esélyem...

S.O.S vagy HELP kérdése:

Szerintetek van esélyem modeell kedni? 14/F

Figyelt kérdés

[link]

hol lehet elkezdeni ?



#Divat.modellkedés
2014. okt. 29. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Inkább tanulj.
2014. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért?
2014. okt. 29. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs, bocsi. Ahhoz teljesen más kaliberű arc kellene.

Karakteres, éles, szögletes arcélekkel,vonásokkal.. Neked még kisfú arcod van, ami nem baj, ne nézel ki rosszul, csak nem vagy modellnek való.

2014. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké koszi:)
2014. okt. 29. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:
remélem ez a szemüveg csak vicc
2014. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha én ezzel a szüleim elé állnék... tutira leb**znának :DDD

17 vok és a kétkezű munka híve vagyok, saját pénzből veszem a ruháimat, jogsira gyüjtök stb. Mo.-n nem nagyon fogsz megélni ebből... tanulj, vagy dolgozz keményen! és hagyj fel ezzel a "modelkedéssel" mért nem lennél jó benne.

Ja és gáz a szemüveg, de nagyon :D wup wup

2014. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem..a szemüveg tényleg gáz, meg a hajad is szörnyű. Ezzel a bamba képpel meg azt sem nézem ki belőled, hogy írni tudsz, nézz értelmesebben.
2014. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem van. Az esetleges jövőbeli képeken meg úgysem feltétlen szemüvegben lesz, mivel nem ő dönti el, szóval nem értem miért kell belekötni.
2014. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszt amugy ez a szemuveg tenykeg csak vicc volt... Az osztalytarsam nagyiaje es most csak ez a kepem volt es aki ketkezu munkabol el nemtudom hanyadik kommentelo annak uzenem h ensem munkanak akarom sot tanulok is gimnazimban ket harom nyelvet es nem ebbol akarok elni csak par kepet csinalni meg neha eljarni...
2014. nov. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!