Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbara hogy futott be...

Palvin Barbara hogy futott be ennyire? Nem is egy nagy szépség.

Figyelt kérdés

Van,akire irigykedem,rà nem,szóval ne gyertek ezzel.Szóval nem értem,hogy lehet,hogy így befutott.Én szebb vagyok nála arcra,màr nem azért.Persze én nem budapesti vagyok,szóval esély sincs rá,hogy "felfedezzenek",ahogy őt.

Csak szerintem nem a legszebb lányok modellek?


2014. okt. 31. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
csak szerintem savanyu a szolo neked? sajnos amig nem latunk kepet rolad, addig senki nem fogja elhinni, hogy szebb vagy palvin barbaranal.
2014. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy,hogy ő mit csinál.Nekem attól se nem jobb,se nem rosszabb.Nem is kell elhinnie senkinek ezen az oldalon,nem ez a lènyeg itt.Egyszerűen nem értem,hogy egyes embereknek,hogy lehet ekkora màzlijuk.Mi a titok?
2014. okt. 31. 01:17
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Palvin Barbi egy gyönyörű nő, szabályos, karakteres arccal, szép testtel. De sok ilyen van még rajta kívül, lehet hogy te még nála is szebb vagy, miért is ne? De ha eszed van akkor nem modellkedsz hanem tanulsz és sokkal többet érsz el az életben a modelleknél. De persze ha megfelel a modellkedés is akkor az is lehetsz, nem mázli kell hozzá, hanem el kell ballagni egy ügynökséghez.
2014. okt. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt gimis osztálytársam modellkedik évek óta a Távol-Keleten. Nem egy szépség, nagyon nem, pláne az arca, mégis sikerült neki. Kérdezgettem tőle, hogyan zajlik ez az egész. Egy ügynökség felajánlja a munkát xy-nak, majd az kiutazik, és ott castingokra kell járnia, hogy egy-egy fotózást ő kapjon meg. És ennél nagyon fontos, hogy az illető el tudja magát adni, órákig ömlengjen arról, hogy miért válasszák őt. Tehát lehet bármilyen szép, ha ez nem megy neki, kicsi az esély, hogy munkát kapjon. Persze lehet, hogy ez csak arrafelé van így, a másik oldalon nem ez a mód. De az az ügynökség, ahol ő van itt... Nem egy lányt láttam köztük, akinek olyan arca van, hogy álmomból felriadva, ha meglátnám, a szívbaj kapna el. Tudom, hogy szeretik a karakteres típusokat, de némelyik már kicsit sok(k). Én sem vagyok szép, és eszem ágában sincs modell lenni, inkább az észt választom, mint a szépséget, ha csak az egyiket lehet, de időnként én is elcsodálkozom azon, hogy ha ez meg az ilyen fejjel sikeres lett, akkor engem miért nem találtak még meg. Az meg pláne, hogy a modellkedés elképesztően nagyképűvé és beképzelté teszi a többséget.
2014. okt. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A modellkedéshez nem szépnek kell lenni, hanem tudni kell modellkedni. Úgy mozdítani a tested, használni a mimikád - figyelembe véve, kihasználva a teret, a körülményeket: a fényt, a szelet, ha van -, hogy az a fotósnak valami különlegeset mutasson, és többnyire jó képek jöjjenek létre. Mindezt egy témára koncentrálva. És persze úgy, hogy egy kép kb. 3 másodperc alatt elkészülhessen. Palvin Barbi nyilván ért ehhez. (Bár én Mihalik Enikőt még mindig jobban szeretem, olyan régies arcberendezése van, tudjátok, mint a nagymamáink fiatalkori fotói, amin mindegyikük tökéletesnek és kifinomultnak látszik :))
2014. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

hát mondjuk az tény, hogy palvin barbara nem éppen modell alkat. túl alacsony és nem elég sovány hozzá, ettől függetlenül szerintem nem minden második lány szaladgál ilyen arccal: [link] (direkt nem egy agyonsminkelt, széteffektezet képet linkeltem)


az ilyen felfedezek valakit az utcán dolgok azért nem ilyen egyszerűek, én is magas vagyok, régen vékony is voltam mellé, hozzám is odajöttek párszor (ha nagyon érdekel, ez konkrétan budapesti plázákban történt), hogy 'lenne esélyem' és regisztráljak be x modellügynökséghez. de mivel nem vagyok 14 éves buta tinilány, nem estem hasra ettől, tudom, hogy kb minden normálisabban kinéző lányt megpróbálnak behülyíteni, mivel regisztráció + portfólió = fizetsz nekik. semmi több, ez semmire sem garancia. nyilván sokan bedőlnek és beleélik magukat a 'modellkarrierbe', aztán csodálkoznak, hogy nem ők feszítenek a vogue címlapján két hét múlva.


aztán valakiknek ez sikerül. lehet, hogy vannak kapcsolataik, lehet, hogy több pénzük van, jobban nyomulnak vagy egyszerűen csak van valami magasabb pozícióban lévő arc, akinek tényleg megtetszenek és kiskedvencként befuttatja őket. de azért az általánosságban elmondható, hogy a modellkedéshez nem kifejezetten szép arc kell, inkább egy bizonyos típust keresnek, aki könnyen sminkelhető, formázható stb. az még édeskevés, hogy te szebbnek tartod magad palvin barbinál. az alakod milyen? arról nem írtál. ja, hogy 165 centi vagy? akkor ne csodálkozz, hogy 'nem fedeztek fel'.


egyébként távol-keleten modellkedni nem nagy kunszt. oda viszik azokat a lányokat, akik európába nem kellenek. távol-keleten szinte bármilyen fehér embert szépnek és különlegesnek látnak, európában azért valami plusz kell általában. meg hát valljuk be, nem ázsia a divatvilág központja, inkább párizs, milánó stb.


ha nagyon modellkedni akarsz, szedd össze a pénzed, regisztrálj be valahova és várd a csodát.

2014. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%

Szerintem Palvin Barbi egyaltalan nem szep, nekem annyira ellenszenves...

Nem savanyu a szolo, en is modellkedem, elegedett vagyok az eletemmel, jol keresek. Aki szep, az szep, Victoria's secret modellek nagy reszr gyonyoru szerintem, de rajuk sem irigykedem.


Az irigyseg buta dolog, csak art. :-)

2014. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok,tudtommal Palvin Barbi is ennyi volt,mikor elkezdte a modellkedést.
2014. okt. 31. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Úgy futott be, hogy nem kell elhinni a tündérmeséket, hanem a "szakma" mögé kell látni. Aki befutott modell akar lenni annak bizony kapcsolati tőkével kell rendelkeznie... Ezek a lányok valószínű semmitől nem riadnak vissza egy-egy munka kedvéért...
2014. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Abban az időben élte meg a divatpiac a legnagyobb válságot és ezért könnyen és nagyon gyorsan eladható hibátlan, babaszépségű lányokat kerestek. Ennyi
2014. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!