Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem nem annyira...

Csak szerintem nem annyira szép Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
Mindenki elájul tőle, hogy milyen gyönyörű meg minden. Hát, nem tudom, nekem nagyon nem tetszik. Egyedül vagyok ezzel?

2013. okt. 20. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is visszatszító jelenség. Egy járkáló csontváz enyhe lópofával.
2013. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hunbula ***** válasza:
70%
Szépnek szép - egy egészséges fiatal lány, aki rendesen karban van tartva, sminkelve, stylistolva, retusálva. Hasra nem esek tőle, ennyi idősen nem nagy szám szépnek lenni. Ami zavar benne, nem tudom miért - persze kissé előítéletes meglátás, hiszen személyesen nem ismerem -, de nem igazán pozitív a kisugárzása. Úgy értem, hogy ha egy partin lennénk például, nem biztos, hogy szívesen odamennék hozzá csevegni. Persze ne legyen igazam, és további sok sikert neki a modellkedéssel, legalább valami jó hírünk is legyen keltve a világban. :)
2013. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én bírom Barbit, sztem naon szép. Én Mihalik Enikőtől tudok falramászni
2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
túúl szíp :((
2013. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

nem valami szép, viszont fotogén...

ha viszont megnézed smink és megcsinált frizura nélkül, akkor elég ijesztő látvány... :S

2013. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Mindenki veri rá a nyálát, pedig szerintem iszonyat irritáló pimasz csitris pofája van.
2013. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem se annyira szép...
2013. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!