Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyibe kerül egy sztár...

Mennyibe kerül egy sztár reklámszerződése?

Figyelt kérdés
Pl.: Ha én le akarok szerződtetni egy külföldi hírességet az én cégemhez hogy ő legyen a reklám arc akkor az nekem mennyibe kerül. Hírességek alatt gondolok itt pl. Rihannára, Channing Tatumra vagy Magyarországon Szabó Zsófira. Tudom hogy ez mindenkinél más árak vannak, de a felsoroltak közül ahol mindenki más kaliberű sztár, náluk milyen árak lehetnek?

2014. nov. 2. 00:37
 1/2 anonim válasza:

Érdekes a kérdésed, mégis sokat gondolkoztam, hogy válaszoljak-e rá. Ugyanis tuti nem fogsz olyan választ kapni, ami konkrét - és megközelítően pontos - összeget tartalmaz.


A reklámszerződések is csak szerződések, kétoldalú alku eredményei. Minden feltétel attól függ, hogy ki milyen alkupozícióban van, mire törekszik, mit akar elérni, és milyen aktuális helyzetben van.


Ha a céged által nyújtottak olyan előnyt jelentenek, amit a választott sztár célul tűzött ki, vagy ami segítséget jelenthet neki a céljai elérésében, akkor nagy esélyed van a megállapodásra. Ha ráadásul a sztár éppen "szarban van", akkor még akár "olcsón" is megúszhatod. :)


De szerintem keresd meg az ügyöküket - és meglátod. :)

2014. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 
2014. nov. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!