Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Megfelelnék modellnek? (18/F)

Megfelelnék modellnek? (18/F)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves srác vagyok, egész kis korom ota erdekel a modellkedes...most vegre lenne is idom elkezdeni, mar egy ideje edzek, hogy az alakom megfelelo legyen, mindenki mondja, hogy modellkednem kene mert arcra nagyon jo vagyok, viszont egy problema van, hogy magassagra csak 178 centi vagyok.


Attol kerdezem, aki ert hozza, hogy szerintetek lenne igy eselyem bekerulni egy omolyabb ugynokseghez?



2014. nov. 8. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mivel női modell magasságod van... férfi modelleknél ez kevés nagyon.
2014. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem,mivel a minimum 185cm fiúknál,de még őket sem veszik fel,kb 190cm-nél vagy az felett szoktak szerződést adni
2014. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy.
2014. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha lány modell akarsz lenni, akkor oké a magasságod, de ha fiú modell, akkor alacsony vagy hozzá.
2014. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!