Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó lennék modellnek?

Jó lennék modellnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :))

Tudom hogy ez már a több ezredik ilyen kérdés lesz de én probaltam keresni kerdeseket amik az en mereteimhez hasonloak....nem talaltam...:))

Meg fogom probalni a modellkedest,15 eves vagyok 170 cm novesben a mult honap ota 1 cm nottem.

a mereteim : 84 cm, 58 cm, 84 cm.

Es 170 cm mel mar mehetek az ugynokseghez ,de ez igy arányos lenne?(ezeket a méreteket tudom tartani,csökkenteni is ha kellene , mert egeszseges eletmodra valtottam:)

soha nem festetem a hajam (hosszu gondorodo)nem sminkelek mivel szeplos vagyok enyhen es ez nagyon szép mindenki szerint ,szép arcom van , ápolt borom van nem miteszeres.... igy lenne eselyem szerintetek?


2014. aug. 27. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan akartok modellkedni, valószínűleg a hátteret nem ismeritek, vagy nem akartok róla tudomást venni. Amúgy 90-60-90 cm körméretek és minimum 170 cm-es magasság kell. A szeplő nem kizárás, sót inkább érdekessé teszi az arcot. Tanulj szorgalmasan, és készülj tudatosan továbbra is. Aztán próbálkozz egy jó ügynökségnél.
2014. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Attól függ, mit akarnak promottálni.

Speciális ruhagyár akár Quasimodo-t is alkalmazhatja.

2014. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A professzionális ügynökségeknél fogok próbálkozni , mert 14 éves kortól lehet 170 cm ha megvan az jó , de 3 cm et tuti fogok még nőni a nővérem is 15 éves korátol nött 3 centit 16 éves koráig :))

tudom hogy sok lány és fiu akar modellkedni , bennem nagy az elszántság es pipci korom óta ugy erzem ezt kell csinálnom , emellett tanulok persze :)) ,magamért is a legtöbb modell ha megkell szólalni nem sugárzik róluk a tudás , én 5 ös tanuló vagyok most megyek gimibe a suli ebben támogatni fog ha az ügynökség igényt tart majd rám

:)annyian mondják hogy próbáljam meg hogy meg is fogom a méreteim meg később lesz 90 60 90 , de most még 15 évesen szerintem ez így jó mert még nem fejlődött ki a testem teljesen ezt így jól értelmezem?

2014. aug. 27. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
képet!
2014. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha egy 2 centit nössz, sztem jobb lesz, amúgy több mindentől függ:karakteres arc, a testalakat se mindegy, a lábak minnél hosszabbak, annál jobbak. amúgy [link] ez az ügynökség sztem nagyon jó, ingyenes, teljes mértékben, és tanítgatnak, van próbaidőszak, illetve megmondják, h mi az aminjavítani kell...
2014. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!