Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik ügynökség foglalkoztat...

Melyik ügynökség foglalkoztat plus size modelleket Magyarországon?

Figyelt kérdés
A környezetem szerint szép vagyok, karakteres bájos az arcom és elég kommunikatív nyitott kihaénnem személyiségem van... A baj az hogy nem vagyok pálcika alkat, mondjuk a plus size-ot meg erőteljes túlzásnak érzem. Ilyenkor lehet valamit kezdeni? :) Vagy pont ez a köztes alkat az ami nem kell senkinek? (nem értem vagy kövér vagy vézna nőket keresnek, az átlagos nőies meg senkinek sem kell...). Ötletek tanácsok? :)
2014. nov. 30. 22:39
 1/2 anonim válasza:

[link]


min. 40-es méret, és min, 170 cm-es magasság kell hozzá. De ha komolyan gondolod, akkor - ha nem felelsz meg ezeknek -, akkor is érdeklődj, menj el a tanfolyamra, mert ha ügyes vagy, akkor így is visznek majd.

2014. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, írtam nekik :)
2014. dec. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!