Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar mostanában minden...

Miért akar mostanában minden második lány modell lenni?

Figyelt kérdés
oké, hogy a dolog vonzónak tűnhet, de tökmindegy, hogy csak 160 centi vagy épp rocog rajta a háj vagy teljesen semmilyen az arca, nem képes reálisan belátni, hogy a dolog esélytelen és ő mindenáron modellkedni szeretne. ennyire nincsen reális önkritikájuk? naponta legalább 10 ilyen kérdés jön. tényleg ennyire nincsenek más ambícióik a 'mai kislányoknak'? ez lenne a legnagyobb álmuk? vagy csak itt a gyakorin koncentrálódik ez a sok buta liba és a valóságban nem ilyen durva a helyzet?

2014. dec. 7. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én a valóságban senkit nem ismerek aki modell akarna lenni, szóval szerintem ez csak gyakorin ekkora divat.

Amúgy szerintem ez pusztán annyi, hogy a helyzet az országban nem valami fényes, senkinek nincsen pénze, felteszem a szüleiknek sem, akik tisztességes munkával próbálnak pénzt keresni. A modellkedés pedig a köztudatban könnyen jött pénzkeresési lehetőség, amihez csak adottságok kellenek, és már dől is a pénz. Nem utolsósorban pedig, a modellek szépek, híresek, sikeresek.. aki nem látja mi van emögött, az persze hogy ilyen életet akar magának. Ahhoz pedig sajnos buták, hogy reálisan lássák a dolgokat.

15l

2014. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Hiába gondolják azt hogy csak szépség kell hozzá tudás is kell. Egy középfokú angol tudás a minimum

2. Én sem értem miért akar mindenki az lenni én pl nem mert tudom hogy nem lenne esélyem

2014. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszik olyan szépek és hogy modellként befutni olyan egyszerű. Na meg azt is hogy rövid időn belül aztán annyi pénzt szereznek belőle hogy ihaj csuhaj. Mikor az általában azért hosszabb időt vesz igénybe... Az meg hogy a neved is ismerjék... :D Egy ismerősöm elég magas színvonalon űzi az ipart mégsem ismeri senki
2014. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem olyan meglepő. A médiában, világban mindenhol azt látod, hogy ha szép vagy, akkor megvan mindenek. A modellek, vagy mondjuk egy Victoria's secret divat show elég nagy nyomást tud gyakorolni még egy bőven átlagos lány énképére is, nemhogy egy kövérére vagy alacsonyéra. Persze, hogy mindenki megszállottja lesz a szépségnek, és azt hiszik, attól lesznek boldogak, ha modellek lesznek, szóval, aki esetleg egy közepes szépség, vagy magas, érthető, hogy eljátszik a gondolattal, hogy mi lenne, ha.


Ezért aligha a 'buta libák' tehetőek felelőssé, jóval inkább azok, akik ezt a nyomást kifejtik rájuk.

2014. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem a mai kislányok, az én időmben is mindenki modell akart lenni.


Ezzel az a legnagyobb baj, hogy azt hiszik, minden róluk szólna, pedig nem. A kamera másik oldalán dolgozom, és a modell kb. egy kellék. Semmibe nincs beleszólása, és nagyon sok az, aki csak csinos, de semmi érzelem nincs az arcán.

2014. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is modellek akartak lenni a tinik.Minden nap 6 ilyen kérdést feltesznek,hogy "Miért akarnak a tinik modellek lenni" Kezd unalmas lenni.

Viszont teljesen igazad van,a 140 centis 100kilós lányok itt teszik fel a képeiket és kérdezik meg,ugy,hogy igazából full ronda az arcuk is...Nem kell ezekkel foglalkozni,kinövik mire 14 évesek lesznek. (mert a legtöbb 11-12 éves aki itt kérdezősködik)

2014. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!