Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Statiszta castingnál még...

Samanta :) kérdése:

Statiszta castingnál még lehetek modell? Persze nem egyből, de ha úgy találják akkor még az is lehet belőlem?

Figyelt kérdés
Statiszta castingnál ki számít alkalmasnak és ki alkalmatlannak? Milyen ruhába menjek majd?

2014. dec. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz, teljesen más a statiszta és a modell. Én hétköznapi cuccban mentem, de volt, ahol előírták, hogy csinosan kell menni.

Igazából nem derült ki számomra, hogy mi alapján válogatnak be pl. egy reklámba, de karaktereket keresnek, aminek vagy megfelelsz vagy nem. Pl., ha alacsony vörös hajú lányt keresnek egy milka reklámba, akkor ez alapján szelektálnak majd a regisztráltak között.

2014. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A két dolog teljesen más, és ha statiszta leszel, a kutya nem fog veled személy szerint foglalkozni. A statiszta tömegnek kell. Onnan nem fognak felfedezni senkit.
2015. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen csak közben ennél a statiszta castingnál modell lettem:D úgyhogy mindegy:D
2015. jún. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!