Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen alak kell ahhoz, hogy...

Milyen alak kell ahhoz, hogy valaki fitnessmodell lehessen? (lányként) Nem a kifutósokra gondolok, hanem pl magazinokban, stb. Illetve az ott ugye nem számít annyira az, hogy karakteres arca legyen valakinek?

Figyelt kérdés

Ennél izmosabb alak kell?

[link]



2014. dec. 13. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennel sokkal izmosabb. Az arc nem igazan szamit.
2014. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A te általad linkelt kép egy szimpla hétköznapi lány.

Egy fitness modell kb így néz ki, aki versenyre is megy:

[link]

[link]

[link]

2014. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy pl ilyen:

[link]

2014. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az általad linkeltnek nincs is izma. Nagyon gebe. Csak azért látszik némi tónus (kb. annyi izom, mint ami mindenkin is van), mert totál aszott, semmi zsír nincs rajta.
2014. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2: Direkt írtam, hogy nem az érdekel, aki ilyen versenyekre megy. Amit később linkeltél, az már inkább.

#4: Hát én azért látok rajta izmot... én is vékony vagyok/voltam, és rajtam nem volt annyi alapból, mint ezen a lányon...

2014. dec. 13. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
A magazinokban általában versenyzők vannak. A fitnesszmodellek sportolók, mégha a nevük mást is jelez. A többi "sima" modell. Egyébként nem árt, ha szép az arcuk, mert szubjektív sport erősen (ha nem ez a legszubjektívebb az összes közül), és mind a munkában, mind a versenyeken sokat számít az összhang. Csak a masszív testépítésben számít kizárólag a test (mert addigra elkokszolták az arcukat).
2014. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem bűnronda valaki, meg lehet azért oldani sminkkel meg photoshoppal hogy magazinba lehessen tenni. Pl Rubint Réka sem egy szépség.
2014. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Yovanna Ventura egy nagyon jó fitness-modell :) ott egyáltalán nem fontos hogy néz ki az arcod :) én modellkedem a legjobb barátnőm meg fitness-modell és ő mondta hogy nem számít hogy nézel ki nyaktól felfelé :)
2015. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!