Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetnék gyerek modell?...

Hogyan lehetnék gyerek modell? Van esélyem? Hova jelenzkezzek? 13/L (Többi lent)

Figyelt kérdés
Többen is mondták hogy igazán karakteres arcom van (nagy kék szemek, dús, sötét, hosszú szemöldök, telt ajkak,természetes és dús szőkésbarna haj, mellesleg félvér vagyok)és melyik ügynökségné kéne próbálkoznom? 13 éves vagyok, és kb 160cm. Tudom hogy ez nem igazán magas, de úgy tudom egy fotó modellnek nem is kell 180cm lennie... Az összes általam ismert ügynökség közül, az Attractivot találtam a legszimpatikusabbnak de nem tudom hogy van e esélyem, mivel egy korábbi kérdésemben megkaptam hogy "170 alatt ne is jelentkezzek, hiszen így is nagy a túljelentkezés, van miből válogatni.." Így arra gondoltam hogy egy kifejezetten gyermek modelleket kereső ügynökséghez jelentkeznék. Keresgéltem a témában, de szinte mindenhol csak babákat fotóznak, így az lenne a kérdésem hogy valaki ismer egy megbízható ügynökséget? Ha ott elkezdem, még érhetek el bármit is a modell szakmában? Tényleg ne jelentkezzek az Attractivhoz?

2014. dec. 15. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
:)
2014. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Khm... kicsit bőveben? :)
2014. dec. 15. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Te ennyi idősen sehova nem jelentkezhetsz. Csak szülő intézhet bármit is veled kapcsolatban.
2014. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem "A szülő beleegyezése után, melyik ügynökséghez lenne érdemes regisztrálni?"
2014. dec. 15. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
"dús, sötét, hosszú szemöldök" Ezt pontosan hogy is kell érteni? Szerintem inkább a szempillákra gondoltál, legalább is remélem, hosszú szemöldökkel kissé érdekes lennél.
2014. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szóval, amolyan Cara Delevigne-set kell elképzelni :)
2014. dec. 15. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
gyermek modell 13 évesen már nem lehetsz. 13évesek már a rendes ügynökségekhez jelentkeznek,te viszont ahogy irtad,alacsony vagy. fotomodellek nincsenek. a modellek a kifutón kezdik,ahol jobban felfigyelhetnek rájuk,utána kapnak kampányokat,cimlapokat..röviden ennyi
2014. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ó, értem. És van rá esély hogy legalább 170cm legyek?
2014. dec. 15. 18:40
 9/9 anonim válasza:
PERSZE!Megnősz!... nanemár...
2014. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!