Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A victorias secret modellek...

A victorias secret modellek hogy ilyen vékonyak?!

Figyelt kérdés
Folyamatos diétában vannak, vagy éheztetik magukat? Mennyi ideig "nem esznek" hogy ilyen alakuk legyen? Egészséges ez? [link] Ők kb hány centik?

2014. dec. 15. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
178 cm a legtöbb .. plusz minusz 1cm
2014. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Genetika+egészséges kaják+sport
2014. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Balról 2.-on pl azért látszik az izom is rendesen, nem annyira gebék, szerintem diéta és edzés, de ha csak éheznének nem így néznée ki.
2014. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Diéta, edzés. Nem az, hogy nem esznek semmit, hanem elvileg naponta háromszor esznek rendesen (gondolom ott is figyelnek arra, hogy ne töpörtyű meg oldalas legyen), és próbálnak két "nassolást" beiktatni. Mondjuk szerintem az se csipsz, de gyümölcsök, ilyenek. Vagy lehet, hogy többet is esznek, de a genetikájuk ilyen. Mondjuk szerintem egyedül a bal szélső és a kék ruhás csaj az, akinek ilyen a genetikája, mert a többieknél nem látom, hogy vékony lenne a derekuk.


Amúgy Palvin Barbi is VS-es, és ő nem olyan vékony. 172 centi és 55 kiló. Én magasabb vagyok 2 centivel és vékonyabb 3 kilóval, kettővel nagyobb kosárral.

2014. dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó és vagy is olyan szép mint ő?
2015. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek nem kell sokat diétázniuk, hogy vékonyak maradjanak, a legtöbbjüknek ilyen a genetikája, viszont nyilván tartaniuk kell az egészségüket, a bőrfeszességet, satöbbi, épp ezért egészségesen is kell élniük.

Mellesleg a mellméret nem igazán számíthat a magasság, testarány mellett; ott van Cara Delevingne, az egyik legkeresettebb modell, ehhez pedig nem kell D kosárral rendelkeznie...

2015. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!