Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 24 évesen késő a modellkedést...

24 évesen késő a modellkedést elkezdeni, ugye?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb később, mint soha. De való igaz, a modellkedést általában 15-16 évesen kezdik el.
2015. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából sokan mondják, hogy ezzel kellene foglalkoznom.

Nem igazából tudom, hogy ez hogyan működik, nem vagyok a szakma világában, de viszont kíváncsi vagyok.

2015. jan. 10. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem késő, de amúgy nekem is egész életemben azt mondták hogy milyen gyönyörű vagyok és modellkednem kéne... de abszolút nem vagyok modell típus. Se magasságom nincs hozzá, se tökéletes sportos alakom, se különleges arcom... ez mind kell.
2015. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

engem 26 évesen kértek fel egy fotózásra,benne is voltam az újságban.

de mondjuk én ff vagyok.

2015. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Model elég tág kifejezés

Lehetsz fotómodel glamour jellegű fotózásokhoz ami a meztelenkedést jelenti utcai nyelven.

Lehetsz különböző boltok kampány modelje, ruhákat mutatsz be.

Kifutómodel nálad el van vetve mert oda sokkal fiatalabbnak kell lenni

Plus size model is ha olyan az alakod.

Nem vagy elveszve. Probáld ki nem vesztesz semmit!

2015. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az már késő. Én is modellkedem 15 éves vagyok. 13 évesen kezdtem el. A nővérem nagyon gyönyörű mindenhol megkérdezik tőle modellkedik e. És mivel sokan mondták neki ő is elakarta kezdeni. 22 évesen elküldték azzal a mondattal hogy túl 'öreg' hozzá. De ha szeretnél bármit tudni csak mondd én segítek. :)
2015. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!