Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Alkalmas lennék modellkedésre?...

Alkalmas lennék modellkedésre? Rengetegen mondták már és úgy gondoltam, hogy ha pozitív válaszokat kapok megpróbálom.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jan. 20. 19:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább nem mondom, hol látni hasonló "modelleket", mert még fiatal vagy hozzá. Meg az ilyen cuccokhoz és pózokhoz is.

És nem, nem vagy alkalmas. Sose leszel elég magas, az alkatod azon túl sem megfelelő és arcra se kifejezetten ezt szokták keresni. Inkább keress valami reális álmot, lehetőleg olyat, amit életed végéig csinálhatsz majd, nem pár évig, és a külsőségeken túl a belsővel is foglalkozz. Ezeken túl még mindig lehetsz egy csinos és szép lány, nő, de felesleges lenne álltatni magad a modellkedéssel.

2015. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Minimum 173 cm magasság kell, és kb 85-60-85 közeli méretek, karakteres arc, sportos test. Majd ha ezek meglesznek lesz esélyed.
2015. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

túl alacsony vagy

túl széles a derekad

túl semmilyen az arcod

egyáltalán nincs 'modelles' stílusod


szóval tekintve, hogy 100000 alkalmasabb lány ácsingózik modellkarrierre: NEM.

2015. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem, annyit már nem fogsz nőni, hogy elég magas legyél hozzá. És az arcod sem különleges. (Ne értsd félre, szép lány vagy, de inkább olyan szomszédlány feeling, nem modell arc.)
2015. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem vagy alkalmas. Kizárt, hogy annyit nőj, hogy elég magas legyél és a derekad is túl széles.
2015. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%
Beszarok. Honnan tudjátok mennyit nő még? Ha meg biztosra akarsz menni el kell menni egy endokrinológus szakorvoshoz az majd nyújt rajtad egy kis hormon koktéllal ha az a vágyad.
2015. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%
Max. "felnőtt filmekben" lehetsz modell. Szép vagy nagyon, de semmi extra nincs benned (ahogy a többségben sem), ami alkalmassá tenne rá, hogy karriered is ezen a téren.
2015. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ha 13 évesen 162 centi, akkor az életbe' nem fog annyit nőni, hogy modell lehessen, ezen semmilyen 'hormonkoktél' nem segít, ne beszél ekkora ostobaságokat. persze nőhet még, de ahhoz, hogy bármi esélye is legyen, legalább a 175 centit el kéne érnie, az 13 centi plusz.. én majdnem 180 vagyok, szerintem 13 éves koromban én már simán voltam 170 körül meg az összes többi magas ismerősöm is. szóval esélytelen..
2015. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A nem karakteres arc nem feltétlenül hátrány, mert akkor sminkkel, frizurával több mindent ki lehet hozni belöle. Viszont a magasságod tényleg probléma lehet (bár attól függ a szakma melyik részét akarod betámadni, pl fotózás, vs kifutó - utóbbit felejtsd el, csakhogy akkor kevesebb esélyed is lesz egyéb felkérésekre) Összeségében érdemes lenne egy két modellügynökségnél próbálkozni, fogd fel úgy, hogy veszítenivalód nincs:)
2015. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
átlagos tini vagy, ne haragudj, nincs modellarcod
2015. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!