Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ha csak hobby...

Szerintetek ha csak hobby szinten akarok modellkedni, melyik megbízható pesti ügynökséghez forduljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semelyikhez. Felfedeznek vagy nem
2015. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok bocsi csak veletlenul elkuldtem. Szoval szerintem manapsag mar nincs olyan h hobbikent modellkedes. Ezt a szakmat valaki elkezdi de ugy hogy borsos arat fizet erte es megprobal kitorni az iparbol. Ha hobbikent akarsz modellkedni eleg elmenni egy egy hostess ceghez ahol dekorativ lanyokat keresnek ugyanugy van lehetoseg arra h ruhakat mutass be, fotokon szerepelj stb es meg penzt is keresel vele. Nem eri meg egy modell ugynokseghez fordulni mert tenyleg draga egy portfolio meg tanfolyamra kuldenek az is penz es ha te csak hobbikent akarod pl nem ninca idod kimenni kulfoldre dolgozni vagy nem ersz ra egy egy fotozasra akkor nem eri meg.
2015. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a hobbi modellkedést... elmész egy ügynökséghez, ott több tízezreket fizetsz majd portfólióért, aztán meg a konditerem meg a fodrász meg a kozmetikushoz járást is fizeted miatta rendszeresen... hobbiból? Hobbiból eltűröd hogy öltöztessenek idegen emberek és parancsolgassanak neked? Mazochista vagy hogy ilyen hobbit akarsz?
2015. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Tudod az ügynökség nem azért van, hogy neked jó legyen. Ők abból élnek, hogy modelleket dolgoztatnak. Nekik nem az kell, hogy valami csitri szépnek érezze magát, legyenek szép képei és tök jó legyen neki. Ha komolytalan vagy, akkor ne rabold az idejüket.

Ha hobbiból akarsz modellkedni, akkor menj el egy fotóshoz és csináltass magadról pár fotót. Az hobbi. A modellkedés egy munka.

2015. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as ..ez nem pénz hanem /le/ fekvés kérdése.
2015. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!