Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen képeket töltsek fel...

Milyen képeket töltsek fel internetes társkeresőre, hogy jobban tetszek a fiatal lányoknak? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a lányok nem igazán akarnak visszaírni, ha rájuk írni, de még tavaly, amikor kijelezte az egyik társkeresőn egy férfi profilján (tök véletlenül láttam meg) egy adonisz alkatú meztelen felsőtestes képet, hogy valami 3000 lány tetszikelte be. Én nem szeretnék adoniszi képet magamról, mert azt azért gusztustalannak tartom társkeresőre. A kedvenc öltözékem a fekete nadrág, és valami világos testhez álló póló, vagy ing. Egyébként rólam még nem nagyon készült jó kép, viszont fotóshoz nem szeretnék menni, mert van nekem is profibb fényképezőgépem, állványom is, illetve a lámpákkal játszadozva szórt fény csinálok. Viszont azt veszem észre, ha ismerős csinálja, akkor általában balul sülnek el a képek, így inkább saját magam kisérleteztem. Nekem ez a három kép tetszik. (A tetszik helyett inkább azt írnám, hogy "úgy, ahogy elmegy. :P")


[link]

[link]

[link]


Ezekről a szerintem rossz részeket kivágtam, és Photoshoppal kivilágosítottam. A három képen kívül még vannak ezek, amik közül választanék.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon gáz mindegyik? Melyik az amelyik úgy elmegy? Melyiket cseréljem ki esetleg? Esetleg ötlet, hogy melyik kép hogyan legyen kivágva, kiszerkesztve? Esetleg ötlet, hogy milyen képeket lehetne rólam csinálni, mint vékony alkatú pasiról? (sajnos a szemem alatti karikákat nem tudom eltüntetni, akárhogy is kenem NIVEA, meg bőrápolóval, vagy masszírozom, az sajnos folyton ott marad, meg szerintem ott is lesz, amíg élek!)



2015. febr. 11. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A 3878-as kép jó, a sok folyadék rostos gyümölcsök segítenek , a karika és a migrén víz és nyomelem hiány .
2015. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Migrénem nincs. Egyébként mostanában egyre többet iszok, gyümölcsöt is eszek bőven.
2015. febr. 11. 18:43
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem a képekkel van a lányoknak gondja, hanem a mondanivalójával.

Készíts "mondandósabb képet"!

Pl: fénykép valós, de nyaktól felfelé, az alatt grafikázz egy testalkatot, és írd ki, hogy képzelőerő...máris beindul a lányok fantáziája, hogy milennek akarnak látni.

Ne te tessél nekik, így rákérdezhetsz, hogy milennek akarnak látni.

De ha egy övtáskát veszel fel a csupasz testedre, amiből kilátszik néhány köteg EURO, külön körberajonganak.

2015. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

#3: Úristen.


Kérdező: Te ugye nem gondolod komolyan, hogy ezek a képek "profibb" géppel készültek és hogy egy kezdő fotós nem csinál ennél százszor jobbat ha előtte bekötöd a szemét és eltöröd a kezét?

2015. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,4-es,ezen akkorát nevettem! :D :D


Kedves Kérdező!

Fiatal nő vagyok és azt kell neked mondjam,hogy nem vagy egy férfiszépség,de gondolom ezt te is tudod.De ez nem is lenne baj.A képeiddel sztem az a gond,hogy görcsösen próbálsz rajtuk jól kinézni.Ezért csinálsz több tucatot,valamint ezért sem sikerülnek (vagy lehet sikerülnek,csak neked nem ütik meg a mércét,mert jobban akarsz kinézni).Mosolyogj,legyél laza és csinálj egy-két képet,az vagy te és kész.Ha tetszel egy csajnak,akkor retus nélkül is fogsz,hidd el.

2015. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval!

Nem termékbemutatón vagy tesóm, nem árulod magad, csak úgy nyomasd ahogy az megteremtődött.

Láttam már Adoniszt, csak meg ne szólalt volna, és láttam már csúnyácskát is akiért rajongtak, mert isteni társasági lény volt.

2015. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig a külsődért tehetsz is. Nem leszel tőle tökéletes, de egy két hónapos LifeT!lt alapján összerakott diéta ami alatt nem zabálsz össze minden szart és eljársz rendesen mozogni/edzeni csodákra képes. Egészen másképp fogsz utána kinézni és ez jobb esetben a belsődre is kihat. Utána menj el egy fotóshoz és készíttess magadról néhány rendes képet. Ennyi a történet. :)
2015. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szerintem is túl görcsösen állsz hozzá.

Inget meg ne tűrd be, főleg ha van pocakod, mert nem túl jó, hogy az egyik képen látni a hájt.

Egy normális képet tegyél fel, nem kell ennyire megfelelni, majd lesz olyan aki rád ír.

Meg a duma sem mindegy, nem kell hazudozni és azt mondani amit a csajok akarnak hallani.

De pl. ha elmész futni, társasággal ide-oda, vagy aki tetszik rá mosolyogsz, pár poént előadsz és ismerkedtél. Nem kell véresen komolyan venni, csak lazán.

2015. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Otthon eleve szoktam rendszeresen hátra, hasra, meg derékra is edzeni, meg fekvőtámaszozni. Hulk nem akarok lenni, meg több 10000 Ft-ot konditeremben otthagyni. Kockahasat sem akarok, csak legyek jó karcsú, vékony derekú.
2015. febr. 12. 21:50
 10/15 A kérdező kommentje:

Mellesleg mindig váltig állítják a nők, hogy ugyan már nem fontos a külső, nem fontos a külső!

Facebookon meg folyton ilyen képeket osztogatnak meg: [link]

meg ilyet:

[link]

és még véletlenül sem ilyet!

[link]

Akkor most magyarázza meg nekem valaki, hogy hogy is van ez a "Nem fontos a külső történet?"

2015. febr. 12. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!