Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyire fontos a mellméret?

Mennyire fontos a mellméret?

Figyelt kérdés
Mert van aki azt mondja, hogy fontos hogy nagy legyen, viszont én a legtöbb képen /műsorban azt látom, hogy egész kis mellűek modellkednek. Szóval, mettől meddig a legideálisabb?
2015. febr. 13. 18:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát, nekem 75/B de sokszor megkaptam/om a "deszka" jelzőt. Így nem értettem hogy Pl a "Topmodell leszek!" c. műsorban miért nincs szinte egyik nőnek se nagy melle.
2015. febr. 14. 13:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert a topmodellek nem deszkák? De igen, többségben azok.
2015. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75/b nagyon deszka szerintem, az AA méret a deszka, az A a kicsi, B az közepes. persze valakinek a D meg E kosár jelenti a mellett, de ez a méret nem olyan gyakori azért (természetesen). B mérettel bőven lehetsz high fashion modell
2015. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
elírtam, a 75b nem deszka :D na.
2015. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Rendben, kikovetkeztettem a szovegkornyezetbol:D
2015. febr. 14. 23:34
 16/16 anonim válasza:
Mivel a modelleket is úgy "tervezik" hogy az a jelenlegi emberek bizonyos százalékának aki nézni fogja őket tetszen, ezért az az ideális amit látsz. Ilyen egyszerű.
2015. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!