Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért van velem, hogy nem...

Miért van velem, hogy nem lehet rólam jó képet csinálni, sőt olyan képet se ahogy valójában kinézek?

Figyelt kérdés
Másnál láttam, hogy van olyan aki képen nagyon jól néz ki, sőt sokkal jobb képet lehet róla csinálni mint élőben. Nálam viszont ritka még az is, ha készül olyan kép, ahogy valóban kinézek. Van mikor tetszem magamnak, és gondolom csinálok egy jó kis képet magamról, aztán mindig az lesz, hogy botrányos képek készülnek, sokkal rosszabbak mint ahogy kinézek. Mással is van így? Tudom, hogy nem nagy dolog, de sokszor lelomboz, hogy nem lehet jó képet csinálni rólam.

2015. márc. 12. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok fotogén, de őszintén én inkább vagyok így, semmint fordítva :) jobb, ha élőben néz ki valaki jól és nem a képeken....
2015. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h te mikor kezdted ezt a selfie dolgot, vagy mikor lett divat az osztalyodban a selfiezes de nekem az elejen (amikor az osztalyban elkezdtuk) akk rolam is nagyon szornyu kepek keszultek, de ahogy egyre tobbet selfieztem egyre jobbak lettek a kepeim, tudtam h mik azok az arckifejezesek, beallasok amik jol allnak (persze itt nem kell a pucsitos, k*rv*s beallasokra gondolni). Szoval ez is gyakorlas kerdese.....fuhh lehetne mar sportot is uzni belole, ha meg nincs ilyen :D :) ;)
2015. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar, akkor állj be a tükörbe, nézd meg mi aza póz, amelyikben legjobban nézel ki. Figyeld meg hogy olyankor hogy tartod a szád, mennyire nyitod ki vagy sütöd le a szemed...stb.
2015. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkiröl lehet!

Van akiröl nehéz.

Sok múlik a fotoson. Legalább annyi, mint a modellen.

Fotóklubban sokat beszélgettünk erröl.

Gyönyörü lányrol nem tudtam szép képeket késziteni, haverom remekelt. Átlagos modellröl készült képeimhez gratuláltak.

2015. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbáltam tegnap, ami a tükörbe jól nézett ki, ha lefotóztam nem lett jó. Csináltam egy csomó képet, rosszak és elmegy kategóriák lettek. De azon én is gondolkodtam már, hogy csináltatok fotókat fotóssal, de nem ismerek, meg nem tudom mennyi lenne. Pedig komolyan érdekel, ha fotós se tud rólam jó képeket készíteni akkor feladom :D
2015. márc. 13. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Rólam se lehet normális képet csinálni. Szerintem sokkal rosszabbul nézek ki képen, mint a valóságban, de hát ez van. Jobb, mintha fordítva lenne.
2015. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,hol laksz? Még mielőtt kétségbe esnél,lány vagyok,17 éves,és azért kérdezem,mert az egyik volt osztálytársam fotóz,és na :D
2015. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!