Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Irtam az Icon model management...

Irtam az Icon model managementnek hogy jelentkeznek meg ugye a hozza kapcsolatos dolgokat és szerintetek mikorra valaszolnak?

Figyelt kérdés

az utobbi idoben harom ugynokseg is leszolitott hogy lenne e kedvem modellkedni de ugy gondolom hogy az icon lenne az igazi magamtol nem biztos hogy eszembe jutott volna jelentkezni es mar nagyon sokan mondtak hogy kene igy elhataroztam magam.



Tovabbi szep napot!:)



2015. márc. 23. 20:41
 1/3 anonim válasza:
100%
hát az Iconhoz sajnos nem nagyon lehet bekerülni jelentkezéssel :( ők inkább "találják" a modelljeiket, de remélem neked szerencséd lesz, szorítok! :)
2015. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy:)
2015. márc. 25. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így utólag, de küldesz magadról képet?:D Engem is érdekel ez a dolog és kíváncsi vagyok, hogy milyen az a lány, akit leszólít több modellügynökség is:)
2015. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!