Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyártó nem adott ki Windows 7...

Gyártó nem adott ki Windows 7 Driver-t az alábbihoz, Chipset vagy valami alapján lehetne hozzá Windows 7 alatt működő driver-t találni? 3Com 3CRDAG675B Wireless 11a/b/g PCI Adapter (Model: SL-3055)

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 16:52
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Hardverazonositó alapján próbálhatsz drivert keresni (ez tuti módszer, de nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap ) : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én találtam win 7 drivert hozzá próbáld ki: [link]


(szerintem XP és Vista driverrel is működik.)

2014. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kissé tartanék ettől, ugyanis használtam a Driver Pack Solution-t ami ilyen módon keresett driver-eket, jöttek is mindenféle megmagyarázhatatlan - látszólag hardverhibának látszó - kékhalál, lapozófájl-elfogyása meg mindenféle összeomlások azoktól a driver-ektől amiket felpakolt... Sajnáltam és kellemetlenül éreztem magam mert régebben én is ajánlottam másnak azt a programot... Fizetős driverkereső nincs ami tényleg jó driver-t tesz fel?
2014. júl. 20. 17:01
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor félreértettél, én nem azt mondtam, hogy driver keresős progikat szedj le, hanem azt, hogy a hardverazonositóval való driver keresését nagyban hátráltatja többek között a driverkeresős progik ráderőszakolása.


Add meg az eszköz hardverazonositóját és meglátom mit tehetek.


Üdv.

2014. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt használom amikor olyan laptopot vagy pc-t telepítek amihez nincs (vagy csak nem találok) adott op rendszerhez drivert: [link] Nekem eddig bevált :)
2014. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha minden kötél szakad, próbálj meg leszedni egy Vista drivert, jobb klikk->tulajdonságok->kompatibilitás->'Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban': Windows Vista. Alkalmaz, bezár, duplaklikk és telepíted. Ha működik akkor jó, ha nem akkor nem :)
2014. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!