Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van olyan, hogy valaki túl...

Van olyan, hogy valaki túl sovány a modellkedéshez?

Figyelt kérdés
Valójában nem tudok elképzelni magamnak egy ilyen pályafutást, de a magasságom miatt folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy az alkatommal modellnek kellene mennem. 15 éves vagyok, 176 centi és 43 kg. Borzasztóan vékony vagyok - pedig teljesen egészségesen élek, rengeteget eszem és sportolok is. Ha valaha ki is próbálnám a modellkedést; nem vagyok túl sovány hozzá?

2015. ápr. 3. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Modelkedesnel nincs olyan,hohy tul sovany lennel! Viszont nem nagyon lehet belolele megelni,es nem eleg a magassag meg a vekonysag kulonlegesnek kell lennie az arcodnak! :)
2015. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy túl sovány hozzá.
2015. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
max ha már betegesen sovány vki, mondjuk anorexiás
2015. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, nálunk volt egy modell csaj, kezdő és nagyon szép, szóval nagy reményeket fűztek hozzá. De ebből semmi nem lett, mivel annyira vékonyka és ezzel együtt gyenge is volt, hogy nem bírt ki egy munkanapot sem. Állandóan rosszul lett, összeesett, hazament, vagy épp 3 óra munka után már bőgött hogy ő nem bírja tovább, nagyon fáj a lába, a dereka, stb. Na ilyenből nem lesz modell.
2015. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Az én ismerősöm 16 évesen kezdett modellkedni, szerintem hasonló kaliberű lány mint te. Minden fashion weekre el szokták hívni, kifutó- és fotómodell. Több országban is leszerződtették, így folyamatosan úton van. Ha tényleg ezt szeretnéd, hát hajrá!:)
2015. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok. Ja, és az kimaradt, hogy már 5 év eltelt azóta, és még mindig nagyon keresett!:)
2015. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon vékony lehetsz! =o

Én 163 cm & 47 kg vagyok és én is vékony vagyok. Kezdj el sportolni és hízzál picit, mert nagyon nagyon sovány vagy.

2015. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Magamtól eszembe sem jutott volna a modellkedés, de sokan említették... Igen, próbálok minél többet mozogni, nem akarok nagyon elgyengülni :)
2015. ápr. 3. 21:15
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom, inkább sovány vagyok, mint vékony, de remélem, nem betegesen... Nem tudom, mennyit árul el az alakomról, de;

Mellbőség: 81

Derék: 59

Csípő: 82

2015. ápr. 3. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony vagy, de olvasd el néhány kifutómodell méreteit, kb ugyanez lesz.

Sok modell is természetesen ilyen vékony, mint te, ezért megy nekik könnyen, egy átlagos méretekkel rendelkezõ lány sosem lesz ilyen vékony éhezés nélkül.


Csak az is számít, hogy a vékonyság ellenére jó-e az alakod, izmos-e stb.

Plusz karakteres szép arc is fontos. Ha ezek megvannak, akkor próbálkozz be, mert szerencsés vagy úgymond, hogy küzdelem nélkül modell mértekkel rendelkezel.

2015. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!