Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van olyan, hogy valaki túl...

Van olyan, hogy valaki túl sovány a modellkedéshez?

Figyelt kérdés
Valójában nem tudok elképzelni magamnak egy ilyen pályafutást, de a magasságom miatt folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy az alkatommal modellnek kellene mennem. 15 éves vagyok, 176 centi és 43 kg. Borzasztóan vékony vagyok - pedig teljesen egészségesen élek, rengeteget eszem és sportolok is. Ha valaha ki is próbálnám a modellkedést; nem vagyok túl sovány hozzá?

2015. ápr. 3. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
van túl vékony igen,a legútobbi Elite Model Look versenyen is volt,akinek híznia kellett,és volt akinek fogynia.a csípőd neked sem ártana ha több lenne,a többi rendben van.
2015. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mostanában már vannak olyan kikötések a modellszakmában, hogy nem lehet valaki túl vékony. persze ez még nem mindenhol van így, Franciaországban már van ilyen kikötés, Magyarországon sztem még nincs. Persze az is más kérdés, hogy valaki ilyen alkat-e vagy önsanyargatás miatt nagyon vékony.


mindenesetre próbáld meg és majd a profik megmondják a tutit :)

2015. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a testtömeg-indexed alapján elég sovány vagy... sajnos ez egészségtelen.
2015. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. ápr. 11. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!