Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy kerülhetek be kifutómodel...

Hogy kerülhetek be kifutómodell szakmába, ahova inkább vékony lányok kellenek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 179 cm ( valószínű max. 180cm növök már) lány és genetikalig vékony testalkatú.

Sokat gondolkodtam már kiskoromban ezen, de fogalmam sincs hogy lehetne hozzákezdeni.. Valaki meséljen erről :)



2015. ápr. 3. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ügynökségekhez.
2015. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ennél azért bővebbre számítottam.

Oke hogy jelentkezzek, de mikor a mai ugynoksegek fele csak egy alakolmra ad egy fotozast aztan tobbet be se hiv holott penzt meg keri..

2015. ápr. 3. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Rendes helyekre jelentkezz. :) Egy ismerősöm a Royal Modelnél futott be, ő mindig Ázsiában dolgozik.
2015. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ide jelentkezz, nem kamu ;) Profi ügynökség, csak azokat veszik fel, akikben tényleg látnak lehetőséget, valamint fizetned sem kell. :) [link]
2015. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, az igazi modellügynökségeknél nem kell fizetned. jelentkezel, ha tetszel nekik, azután az ügynököd dolga, hogy befuss.
2015. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahol pénzt kérnek az csak lehúzás, nem igazi ügynökség. Nézd meg a nagyobb modellek hol kezdték, hol dolgoznak, oda jelentkezz.

Persze vedd figyelembe hogy a magasság, vékonyság magában édes kevés, ettől még nem leszel modell. Kell hozzá sportos, szép test, 85-60-85 körüli méretek, karakteres arc, és kellő érettség, angol tudás társalgási szinten, és ha befutsz akkor magántanároknál kell tanulnod, mert a modellkedés munka, suli mellett nem lehet csinálni. A magántanárok meg nem olcsók. Szóval pénz is kell.

2015. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Icon Models, Visage modellügynökség a facebook-n is megtalálod a adatlapjukat. A 180 centis magasság nagy előny, ha hozzá nagyon vékony testalkat is vagy. Ez a kor az ideális hogy elkezd.

De a hibátlan bőr és haj, valamint fotogén arc is fontos.Nézegess híres modelleket, vagy a youtube-n régi és mostani Versace show-kat vagy Burberry-t ha ha annyira légies vagy és ovális arcú akkor jelentkezz, küldj be néhány fotót válazsolni fognak.

Arra vigyázz, hogy valós ügynökség soha nem kérnek pénzt.

A modellkedéshez nem kell más genetika, nem kell tanulni semmit, majd ők megmutatják elmagyarázzák.

No smink, no műköröm, no szolárium- alapvetően úgyis a hófehér bőrű lányokat kedveli ez az iparág, no tetoválás.

Hajrá.

2015. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szepen az eddigi valaszokat, es varom a tovabbiakat.

Egyebkent nem hires akarok evvel lenni csak ilyen hobbi szinten, ha ertitek mire gondolok.

ja es megegyszer koszonom a megadott oldalakat, ugynoksegeket!

2015. ápr. 4. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók megemlítettek sok jó ügynökséget, én is csak a VM-et, az Icont, ilyesmiket ajánlanám. A karakteres arc tényleg fontos, de a magasságod már alapjában véve különleges, úgyhogy ha megvan a hibátlan bőr, haj, bőrfeszesség is, szerintem esélyes a dolog :)
2015. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A profi modellügynökségek nem foglalkoznak olyan hozzáállással, hogy 'hobbi szinten' Már itt elvérzett a dolog akkor!

Ez munka, kemény munka, profi és elszánt hozzáállást várnak el, ha már ez hibádzik az elején akkor inkább keress fel egy kamu ügynökséget ahol még tőled várnak több százezer forintot hogy csináljanak rólad néhány szakmailag igen gyenge képet...

Gondold át mit is akarsz!

2015. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!