Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit gondoltok roluk mint...

Mit gondoltok roluk mint magyar modellek? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. máj. 9. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Láttam már szebbet is.
2015. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az elsőnek nincs valami szép arca, mármint nem csúnya, de átlag alatti és rémes a haja, a teste jó csak.

A második átlagos, nőies, szép.

2015. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ment a zold pacsi! Nekem is az imelda a kedvencem a masik a baratnom nagy kedvence szerinte sokkal modellesebb az arca meg mindene.. De miert csunya a haja? Sima egyenes :d
2015. máj. 10. 09:03
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőn én semmi szépet vagy nőieset nem látok. A második viszont nagyon szép, jobban tetszik mint az átlag modellek.
2015. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az 1. jó vékony, de az arca elég semmilyen. nem az, hogy csúnya, de kb megnézed és elfelejted. a haja szerintem azért csúnya (nem az előző válaszoló vagyok), mert nagyon ritka és vékonyszálú és nem néz ki túl egészségesnek.


a 2.-nak szép az arca, de 172 centivel nem sok esélye van.

2015. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ment a zold pacsi! Nekem vmiert nagyon tetszik a feje a feje.. Bar mindenkinek mas tetszik :) es szerintetek van eselyuk a modellkedesbenajd hosszu tavon?
2015. máj. 10. 10:37
 7/11 anonim ***** válasza:
A 2. bejön, az első nem szép.
2015. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első egész borzadályos, a második már érdekesebb.
2015. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy kinek ki "csúnya", ki "szép". Nekem egészen hasonlítanak, mindkettejük könnyen felejthető. Sok múlik a beállításon is, hogy kinek milyen oldalát emeljük ki. Az első sokkalta karakteresebb, a második inkább szimplán babás (Palvin Barbi-effektus, eh). Modellként számomra egyik sem értékelhető, szimpátia alapján az elsőre szavaznék.
2015. máj. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 abcz ***** válasza:
Elég bowli ügynökségek ezek, azért vesznek fel mindenkit.. Nem szépek, egyáltalán
2015. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!