Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 2015. Kasszandra, Csillagmodel...

2015. Kasszandra, Csillagmodell, és társai! (? )

Figyelt kérdés

Tudom,tudom,ezer,és egy ilyen,és efféle kérdés van már kint,mégis kíváncsi vagyok,CSAK (!) azok véleményére,akik már voltak ilyen jellegű eseményen,rendezvényen,fotózáson!

Korábban egy netes szavazós vetélkedőn részt vettünk,de ennyi!Ott az nyert,akinek több ismerőse szavazott a gyermekére.

Lényegében most elküldtem néhány helyre óvodásom fotóját,nem mondom,hogy poénból,meg hogy nem úgy gondoltam,stb.

Tényleg kíváncsi vagyok arra,hogy csak én látok benne lehetőséget,én látom szépnek,vagy más is?

Csak,és kizárólag olyasmikre gondoltam,mint katalógusfotózás,reklámfilmek,esetleg gyerek statiszta mint háttérben labdázó kisgyerek.

A fent említett két helyre is elküldtem a fotót,többek közt,és nem igazán tudom,hogyan tovább?!


A Kasszandrától többször is kerestek,időpont végett.29000 forint,két részletben.Elsőt a fotózáskor,másodikat a képek átvételekor kell(ene) fizetni.Ez az összeg tartalmazza a 16 képet,amit mi,szülők kapunk,ami nem portfólió,tartalmazza a szeptemberben megrendezésre kerülő gyermekszépségverseny regisztrációs díját,valamint egy évre szóló nyilvántartást az adatbankjukban. Nem szeretném vinni a versenyre,még akkor sem,ha nem habos-babos hanem utcai viseletes megjelenést várnak el.Ahhoz még akkor is kicsi! Viszont csak akkor kerülhet bele ebbe az adatbankba,ha részt vesz ezen a versenyen.


A Csillagmodellnek mintha jobbak lennének a feltételei,ugyanis nincs kötelező verseny,lehet saját portfóliója,elfogadják,így csupán a 3000 forintos regisztrációs adatrögzítést kell fizetniük.Akinek nincs,két opció közül is választhat,:

kb.30db.kép,4000Ft.plusz,a 3000Ft.-os reg.díj=7000Ft.,

vagy:

kb.50-60db.kép,6000Ft.,plusz,a 3000Ft.-os reg.díj=9000Ft.

A regisztrációs adatrögzítés egyszeri összeg,nem kell évente megújítani,és nem kell újra fizetni az adminisztrációkért,módosításokért!


A Kasszandra vár,a Csillagmodellre meg én várok,onnan ugyanis még nem kaptam visszajelzést.2 napja küldtem fotót.

Nagy a differencia,nem tudom miért? Olcsó húsnak híg a leve? Vagy azért olcsóbb jóval,mert annyival profibbak,vagy kevesebb a regisztrált?

Arra is kíváncsi lennék,hogy akit behívnak fotózásra,mennyi esélye van rá,hogy fel is kérik akár többször is munkára?


Véleményeket,tapasztalatokat,esetleg tanácsokat várok!


( Csak,és kizárólag addig mennénk el,ameddig a gyermek jól érezné magát egy ilyen környezetben!)



2015. jún. 5. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

ha egy ügynökség ekkora összegeket kér el, az lehúzás.

sima modell és casting ügynökségekkel van tapasztalatom. a profi modell ügynökségek nem kérnek pénzt, egy forintot sem. portfóliót is ők fizetik a fotósnak.

casting ügynökségeknél van olyan, hogy elkérnek pár ezer ft-ot, max 5 ezret, lefotózzák a jelentkezőt az adatbázisba.

gyerek modellkedéssel nincs tapasztalatom, de a kasszandra elég lehúzósnak tűnik. egy referencia anyag nincs, hogy az általuk közvetített gyerekek milyen reklámokban szerepeltek, mindenhol csak a gyerekszépségversenyről írnak, ami elég gáz.

a csillagmodellnél legalább vannak normális képek.

2015. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valahogy én is így látom..... :(

2015. jún. 5. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A Csillagmodell nem szépségverseny. Mi regisztrálva vagyunk, főként reklámfilmek és fotózások vannak náluk. Nagyon normálisak, nincs lehúzás. Nincs évente fizetendő díj és drága portfólió sem. Először nem érdemes százezreket fizetni, mert mi van a gyereknek nem is tetszik az egész??? A Kasszandrához nem mentünk el.
2016. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!