Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért mutogatják magukat a...

Progizo kérdése:

Miért mutogatják magukat a szép és szexi nők?

Figyelt kérdés
Modellek, színésznők, stb. Főleg, ha úgyis elérhetetlenek számomra és a legtöbb férfi számára? Igen, esetemben "éhes disznó makkal álmodik", de azért saras a másik fél is: direkt élvezik, hogy kínozhatnak minket, férfiakat? Ha tetszeni akarnak, akkor tetszelegjenek a párjuknak, és ne mutogassák magukat a világnak, ne cukkolják a többi férfit! Vagy csak a bulvárszennymédia etetése miatt csinálják? Egyik sem elfogadható.

2015. jún. 26. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDdd

hát nem miattato azt tuti

a lájkok, cikkek, nézettség miatt, ami pénzt hoz számukra, és persze hírnevet

2015. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért mert szép és szexik. Hidd el biztos vagyok benne, hogy ha látsz egy számodra nem előnyös nőt, akkor is inkább az előnyös oldaladat mutatod előtt, pedig semmi esélye nálad. Ez az ösztön. :D Esetükben a reklámnak köszönhetően pénzt is szereznek vele, rivaldafény, hírnév stb. És mutogassák csak, had gyönyörködjünk mi férfiak. Nem értesz egyet? :D 22/f. :D Engem motivál ha meglátok egy szép nőt, biztos, hogy nem hagyom ki a következő edzést. :D Ne irigykedj, élvezd az életet haver. :D
2015. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert nem azért mutatják magukat, mert eladók, hanem így érzik jól magukat.
2015. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen férfiakat mint te. Egy buborékban élsz, vagy mi? Mert hogy nem abban a világban amiben én/mi, az biztos.


Nem elfogadható?

Minden kicsit is szép nő járjon zsákkal a fején, férfi ruhákban, csak azért, mert te elhízott lusta disznó vagy, aki képtelen bármit is tenni azért, hogy jobb pasi legyen?

Nem érzed ezt kicsit erősnek? Eléggé a nyúl viszi a puskát kategória. Az aki nem tesz semmit azért, hogy jobb legyen, az mondja meg azoknak, hogy mit csináljanak, akik tettek?

Ez a "cukkolják a többi férfit" megszólalás külön tetszett. Mindenki aki szép és kívánatos, csak azért az, hogy téged idegesítsen. Nyilván.


Nagyon gondolkozz el.

2015. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nehogy már te mond meg nekik, hogy mutogassák vagy ne mutogassák magukat. Úgy öltöznek ahogy nekik jól esik, biztos nem miattad csinálják. Lehet, hogy csak maguknak akarnak tetszeni, lehet, hogy másnak, lehet népszerűbbek akarnak lenni, de neked ehhez az égvilágon semmi közöd és beleszólásod sincs. Ez olyan, hogy egy nő ne vegyen fel feszülős/kivágott/rövid ruhát, mert szegény férfi nem fogja tudni visszatartani magát. Ahelyett, hogy mást próbálnál megváltoztatni, inkább magadat kellene kontrollálnod. Ne nézz oda és megoldódik a problémád.
2015. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5.: Ha maguknak akarnak tetszeni, akkor bájologjanak odahaza a tükör előtt.

De abból elegem van, hogy szinte mindenhonnan (TV, internet, újságok) őket nyomatják a képembe. Ez kb. olyan, mintha a sivatag közepébe tennének üdítőitalos reklámkijelzőket (=nesze semmi, fogd meg jól, és szenvedj tőle).

Én sem mutogatom sem magam, sem a magánéletem - örülnék, ha más sem tenné, főleg nem ilyen tolakodóan. Ezt élvezik?

Mi a jó abban, ha tele van a világ olyan dolgokkal, akiket/amiket megkívánunk, de el nem érhetünk?

2015. jún. 27. 13:23
 7/15 anonim ***** válasza:

De az ember mindenhol jól akarja érezni magát, nem csak otthon.


És már óvodában meg kellett volna tanulni, hogy csak azért, mert a kispajtásodnak van valami, neked nem lesz.


Menj és élj egy elkerített részen.

2015. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7.: "De az ember mindenhol jól akarja érezni magát, nem csak otthon."


Érezze magát úgy jól, hogy mások érzéseit nem piszkálja.


"És már óvodában meg kellett volna tanulni, hogy csak azért, mert a kispajtásodnak van valami, neked nem lesz."


Lehetne mindenem nekem is, de mégsem akarok bűnöző lenni. Úgyhogy marad a "vagy nekem is, vagy neked sem" elv.


"Menj és élj egy elkerített részen."


Kerítse el magát az, aki feldúlja más érzésvilágát.

2015. jún. 27. 17:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaj szegény te! :DDDD

Amúgy egyre értelmetlenebb lesz ez a kérdés, nem kért tőled senki engedélyt ahhoz, hogy jól érezze magát, kábé a létezésedről sem tudnak de ne zavarjon. Ha pedig nem akarod látni őket, akkor az csak is a te bajod és nem az ő hibájuk.

2015. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert másoknak örömet okoz a látvány? Nő vagyok, de pl. kimondottan élvezem ha pl. Audrey Hepburn képeit nézem. Inspiráló a szépsége, kisugárzása, stílusa. Nem örülnék, ha eltűnne ő vagy bárki más, csak mert neked problémád van vele. És mielőtt belekötsz: a jóképű, vonzó férfiaknak is örülök. Élmény látni őket a mozivásznon például. Azzal együtt, hogy tudom, sosem fog belém szeretni az illető, akit voltaképp nem is ismerek, szóval nem is tudhatom, jó lenne-e nekem igazából, ha belém szeretne.


Persze mindehhez nagyságrendileg felnőtt érzelemvilág és saját, kiegyensúlyozott élet szükséges. Ja, hogy ezek neked nincsenek... Szívás.

2015. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!