Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kondizni járok fél éve, és...

Kondizni járok fél éve, és felajánlotta az edzőm hogy oktoberben elmennék egy versenyre Olaszországba addig ő felkészítene. Vélemény?

Figyelt kérdés
Testépítő verseny fiataloknak 200 ezer forint a díj meg az utazás meg minden.De ha kimegyek akkor portfólió készül rólam és nagyvalószinűséggel megkeres engem egy modell ügynökség és beindulna a karrierem. Szerintetek megéri modellnek lenni és kifizetni érte ezt a pénzt?? illetve teljesíthető hogy 3 hónapig kőkeményen edzek a versenyre és ha elkezdek modellkedni ez árban megtérül ? Vélemények??
2015. júl. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi lesz akkor ha nem keres meg egy modellügynökség sem? Nem köcsögségből mondom de 200ezer forintért itthon is lehetsz modell. Nemhinném hogy ott fedezne fel valaki.
2015. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen tipusu modellkedesre gondolsz? Mert testepito modellek egyaltalan nem keresettek a szakmaban. A vekony, szalkas alkatuak igen, de a felfujt gorillak nem erdeklik a modellugynoksegek. Esetleg testepito szerek reklamozasahoz tudnam meg elkepzelni, h hasznalhato lennel, de amugy divatfotozas meg kifuto a testepitoknek tabu.
2015. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kis lehúzás. A 200ezerhez meg számold hozzá azt is, ami a diéta, tápkiegek, az edződnek a pénz és hasonlók miatt kell még. És semmi garancia, hogy bárki felfedez.

Elsőre amúgy is bőven elég lesz hazai versenyeken indulni. Ha már fel tudsz mutatni valamit, esetleg meggondolhatod. De jobb, ha az ember észre veszi, amikor csak azért növelik az egóját, hogy jól le tudják húzni... :D

2015. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én szálkás vagyok. 178 cm és 73 kiló. az a garancia hogy felfedeznek hogy az edzőm elég sikeres testépítő és ha megvan a verseny tud rólam portfóliót csináltatni és feltudom mutatni hogy igenis részt vettem egy ilyen típusú versenyen.nem kell kiegészítő se semmi rendes kajálás meg heti 5 kondi és voálá. nem akarok felfújt koxos lenni hanem még jobban szálkásra szeretném magam edzeni.
2015. júl. 9. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
de ugye azzal is tisztaban vagy, h egy kigyurt test nem eleg a modellkedeshez. ami annal is fontosabb, az az arcod felepitese es a kinezete. ha teljesen atlagos arcod van, mar most fel is adhatod.
2015. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de a hozzád hasonló magasságú modellek 50-52 kilósak szoktak lenni. De jobban meg tudnám ítélni, ha küldenél egy képet privátba, amin ha lehetséges, rajta van a fejed, de nem muszáj rajta lennie.
2015. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl sok pénz ahhoz, hogy talán, esetleg fölfedezhetnek..de leginkább az valószínű, hogy nem.
2015. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!