Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Perfect Models Hungary...

A Perfect Models Hungary (Budapest) modellügynökségről van bármilyen tapasztalata illetve véleménye valakinek?

Figyelt kérdés
Castingra hívtak, de amennyiben ez is a "fizess 200 ezret és beindítjuk a karriered" táborát erősíti nem utazom el.

2015. júl. 14. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
az elso kerdesem az lenne, h hogyan hivtak el castingra? facebookon keresztul vagy leszolitottak az utcan vagy te kerested fel oket?
2015. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt egy felhivasuk Fashion showra es fotozasra kerestek lanyokat irtam nekik e-mailt es visszairtak hogy orommel ertesitunk blablabla... :D
2015. júl. 22. 11:17
 3/5 anonim válasza:
végül mi lett belőle?
2019. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timici_timicike válasza:
Szia! Ugyan itt tartok, végül sikerült? Megbízhatóak?
2020. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na en pont így voltam 1-2 hónapja. Faceboon lattam egy posztot fotozas/divatbemutató felhívásra. Ment az e-mail, vissza is hívtak egy meghallgatásra. Másnap mar hívtak is, hogy bevalogattak, illetve, hogy nagyon örülnének, ha a tovabbiakban is velük dolgoznék. Végül persze semmi nem lett belőle. Miután mondtam, hogy az újabb talalkozas időpontja nekem nem lenne alkalmas (ahol azt hiszem valami szerződéses dolog lett volna, mert szülők is kellettek), azt mondta a nő, hogy kicsit később visszahiv egy masik időponttal. Aha, arra aztan még most is várhatnék. Egyébként 16 eves vagyok, es igy utolag belegondolva ezt nem velem kellett volna leszervezniuk, hiszen az adataim kezelese es stb 18 ev alatt a szülők 'felelőssége'. Marmint ha jol tudom.

Amugy 'meghallgatas'egy haz egyik lakasabol atalakitott irodaban zajlott, osszesen 2 emberrel. Egy lany az eloterben, aki kitoltetett velunk valami lapot, adatokkal, alairassal, mindennel (megjegyzem szinten szulo nelkul), a masik pedig egy mogorva nő volt, valami regi turista fényképezőgéppel. Elotte nagyon izgatott voltam, de igy visszagondolva nem maradt meg túl pozitiv elmenykent.

Ezzel nem lehuzni szeretnem oket, csak gondoltam megosztom azokkal, akik hasonlo helyzetben vannak, hatha akad olyan, akinek tudok ebben segiteni. Illetve mindenki csak ovatosan az ilyen ugynoksegekkel, nem egyet talalni, aminek eléggé kamu szaga van.

2020. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!