Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modellkedni, hogyan...

Szeretnék modellkedni, hogyan kezdjek neki? Alkalmas lennék rá?

Figyelt kérdés
Már elég régóta tetszik a modellkedés. 170cm vagyok és 51 kg. Nem vagyok anorexiás meg semmi ilyesmi, hanem ilyen az alkatom. Sokan mondták már hogy modell alkatom van és így is jött ez az ötlet hogy ezt meg szeretném próbálni. Szerintetek alkalmas lennék rá? Írjatok üzenetet és ott küldök képet az arcomról:)
2015. júl. 22. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia :) nem csak az számít, hogy hány kiló vagy, a vállszélesség, a mell-, derék-, és csípőbőség is mind-mind fontos.
2015. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit még te is alacsony vagy +5 cm kéne minimum. Küldhetsz képet azért.
2015. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is annyi vagyok mint te, probalkoztam de alacsony voltam. Szamit a karakteres, kulonleges arc is:)
2015. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy
2015. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tényleg alacsony :c

de ha valami nagyon különleges szép arcod van vagy személyiséged esetleg egy érdek amit képviselsz akkor talán estleg...

amúgy magyarban nehéz kitörni :c

max átlagmodell lennél akit a környeetében ismernek csak és az ország másik végén nem tudják ki vagy

tényleg valami nagyon különleges arc kell

mint pl a vörös haj szeplőkkel és zöld szemmel meg valami jellegzetes arcforma....ez csak egy példa volt

de vannak olyan ügynökségek ahol vannak próbafotozasok szóval megpróbálni nem árt :)

2015. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszönöm a válaszokat:) Még azért bízom benne hogy nőni fogok egy kicsit mert még csak 15 éves vagyok:)
2015. júl. 28. 08:03
 7/8 anonim válasza:
Szerintem még nőni fogsz, nyugi ;) De ahogy írták, a magasság és súly megfelelősége még önmagában kevés. Ha gondolod nekem is küldhetsz képet.
2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nőni fogsz kicsit és 170 fölött pár centivel már bőven jó leszel:) Inkábbb az arc, ami nagyon számít: különleges, ritka, feltűnő, avagy nem feltétlen szép, csak nem átlagos:) Rengeteg sok csúnya modell van akik azért vannak ebben a szakmában mert nagyon karakteres az arcuk:) Sok sikert!:)
2015. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!