Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék, mert...

Modellkedni szeretnék, mert egy csomóan javasolták (köztük modellkedők is), hogy próbáljam meg. Szerintetek ezekkel a paraméterekkel megfelelnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok és 54-55 kg.

Csipő: 87

Derék: 66

Mell: 84

Viszonylag szép arcbőröm van,azonban a szemeim karikásak. Nagy szemem van,ami a sminkelés szempontjából előny. A hajam pedig hosszú,dús és egészséges,ami szintén nem hátrány.

Csak sajnos a vádlim&bokám vastag

Köszönöm a válaszokat.

17L



2015. aug. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha el akarod kezdeni a modellkedest, meg most kezd el mert atlagban 14-15 eveseket keresnek akiknek viszonylag kicsi mereteik vannak. Amugy ezt a neten olvastam, szoval nem tom h igaz-e. Mellesleg szerintem erdemes lenne megprobalnod
2015. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
derekad kicsit sok, minden más okés :)
2015. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Paraméterek alapján igen, de ha raknál fel képet (akár privátban) jobban meg lehetne állapítani :)
2015. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 abcz ***** válasza:

66os csípővel hova??? 60 nagyon maximum 62!!!

Attól, hogy sok csávó azt mondja miért nem vagy modell, attól még nem kellesz a szakmába, hogy dugni tudsz

2015. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az épületes hozzászólást :P
2015. aug. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!