Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Igaz, hogy van egy minimum...

Igaz, hogy van egy minimum súly, aminél többnek kell lenni, ha valaki modell akar lenni?

Figyelt kérdés
Öröklötten vagyok nagyon vékony, 170 -172 centi (mindenhol mást mérnek), 47 kiló általában (most beteg voltam és 45-46-ra fogytam). Nem betegség, ki vagyok vizsgálva, nem is fogyózom, semmi ilyen. Mindenki rákérdez, hogy modell vagyok-e vagy nem akarok-e modell lenni, de úgy hallottam, nem mehetnék. Egyszer még valami ügynökséges csávó is odajött, de (erotikus) fehérneműmodell nem akartam lenni 15 évesen. Ez a súlyhatár csak pletyka? Nem hiszem, hogy valaha el fogok menni modellnek, nem vagyok annyira szép, csak kíváncsiság. 17L

2015. aug. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ott megadott méretek vannak, azoknak kell megfelelni.
2015. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kezdeményezések, elsősorban kifutón, általában 50 kiló a határ. De nem mindenhol van ilyen.

Mondjuk a magasságod kevés, úgyhogy nagy modellkarierről ne álmodozz, 173 a minimum szokott lenni, 1-2 centit elnéznek, de inkább csak fiatalabbaknál, akik még várhatóan nőnek pár centit.

2015. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ügynökségtől függ hogy van-e. De általában nem a súlyt nézik azoknál sem, hanem a testtömeg indexet, vagyis van ahol bizonyos testtömeg index alatt nem vesznek fel modellt.

Ámde általában, főleg ruha, kifutómodellek esetében méreteknek kell megfelelni. vagyis 170 cm magasság felett és 90- 60 - 90 körül vagy inkább alatt néhány centivel kell lenni a mell, derék, csípő méretnek.


Nem pletyka de nem a kilót nézik sehol. Modellügynökségtől függ hogy nézik-e. illetve ha igen akkor hogy milyen testtömegindex alatt vagy felett kell hogy legyenek a modellek.

2015. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!