Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Megprobaljam a modellkedest?

Megprobaljam a modellkedest?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es mindig ki akartam probalni a modellkedest es szeretem is ha fotoznak de azert kicsit feszult vagyok ilyen ugyben. Annyira nem szeretem idegenek elott (foleg fehernemuben) mutogatni magam es nem tudom hogy mennyire tudnam elengedni magam ha behivnanak. Eddig az Art Models Agency nyerte el a tetszesemet. Igazabol annyi meg hogy ugy egyaltalan van e ertelme megprobalni ha en kesobb nem ezzel akarok foallasba foglalkozni?
2015. aug. 25. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nem azon fog mulni, h erdemes-e, h te akarod-e vagy sem. ha megvannak hozza a testi adottsagaid, akkor lehetsz csak modell. legyel magas, vekony, es legyen karakteres arcod. ha ezek megvannak, probalkozhatsz. amugy meg nem csak playboy modellek leteznek, halkan megjegyeznem...
2015. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Ez csak feltetelezes hogy egyaltalan van e ertelme beprobalkozni
2015. aug. 25. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
jartas vagyok a szakmaban, ugyh ha kuldesz az arcodrol egy fotot, meg tudom mondani, hogy erdemes-e nekifognod :)
2015. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok számít a külsőn, de legalább annyi a TEHETSÉGEN. Nem csak, azért fizetik a modelleket, ahogy kinéznek, hanem a viselkedésükért is. Ha feszült vagy, mikor fotóznak, a képeid mehetnek a kukába, mert rosszak lesznek. Ha nem mered magad fehérneműben mutogatni, mit csinálnál a közös öltözőben, ahol tizenvalahány vadidegen ember sürög-forog körülötted, te pedig meztelenül ácsoroghatsz, amíg fel nem öltöztetnek? Nem te választasz, téged választanak ki. Ha bármit is akarsz kezdeni magaddal, akkor nem fanyalogsz, két kézzel kapsz egy jó lehetőség után. Ha behívnak, akkor szerencséd van, de nem egy könnyű dolog ez. Persze, ha van kereted rá, azzal szórakoztatod magad, amivel akarod, de szerintem mindenbe csak akkor érdemes belevágni, ha komolyan gondolod és szívvel-lélekkel csinálod, másképp semmi sikered nem lehet (mert melletted lesznek ám ilyen emberek is, és ők egy mozdulattal félresöprik a kis modell álmaid).
2015. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!