Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetne elkezdeni a...

Hogyan lehetne elkezdeni a modellkedést?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan mondták már, hogy miért nem foglalkozok vele, de eddig nem akartam. Viszont már egy ideje nagyon elkezdett izgatni a dolog és szeretnék nekivágni:)

Csak nem tudom hogyan.



2015. máj. 24. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

pár napja lettem 16 :)

174 cm vagyok és 43 kg, 58 cm a derekam

2015. máj. 24. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Én eléggé otthon mozgok modellek terén, Kate King és Natasha Poly a kedvencem. Ügynökségeknél kell elkezdened mindenképp, és fő a természetesség..:) Ha valaki szimmetrikus arcvonalú, porcelánbőr típus, és a méretei is megvannak, akkor kb. eléggé esélyes a dolog. De küldhetsz magadról képet üzenetben, vagy valakiről, akire hasonlítasz, és elmondom, hogy esélyes-e vagy se, vagy pedig ha épp szuperkarrier előtt állsz...:)
2015. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress egy jó nevű ügynökséget és jelentkezz náluk.
2015. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Haliho

Szepen leirtad a meretiedet, huh... az alkodal szeintem nem lesz gond :DD Fullos!


Ahol en lakom ott szoktak meghirdetni ilyen modellügynöksegek fotozasokat.

Az meg ingyen van, egy kepet csinalnak rolad, leveszik a mereteidet kb ennyi.

Utana ha a cegnek tetszet a keped amit rolad keszitettek akkor felhivnak, megbeszelnek egy talkozott.

Megint kepeket keszitenek rolad, de azt mar penzert.

Ott 10 kicsi kep volt 50ezeret.

De azt amolyan profifotos kesziti. Szerintem marha dragan!


Ezek utan kell szerezned egy tamogatott menadzert, akit ugye fizetni kell , de ö kersei neked a mellot, meg ajal be cegeknel.

Tovabba ha elege komolyan vezsed akkor kell talanod egy modell iskolat ( ez csak hetti max 2 alkolom, nem igazi iskola ), es ott meg tanitanak mozogni meg hasonlok.


UI.: amikor rolam keszitettek a kepeket 6.-os voltam, felnötett kellett magamalvinni.

Az sem volt gond ha nem szülö volt.

15-töl meg magassarkut kellett felhuzni, es ugy megjelenni.

:)

2015. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös, jó nagy hülyeséget írsz, a modellkedés ingyen van. Téged jól átvertek.

Az egész annyiról szól, hogy be kell menni egy ügynökséghez, hogy modell akarsz lenni. Ennyi. Ott rád néznek, és akkor dől el az egész. Ha látnak benned fantáziát, csinálnak képeket ingyen, majd körbeküldik a megkeresőknek promó anyagként. Valaki, pl. a Colgate érdeklődik felőled az ügynökségnél, az ügynökség felhív, időpontot egyeztet, megcsinálod a fotózást, és kész az első kampányod. Ennyi az egész. Ezeket összegyűjtik, és mikor elég referencia gyűlt össze, kirak az ügynökség a saját oldalára, és akkor már onnan tudnak válogatni belőled.

2015. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha normalis helyen csinaltatsz kepet az igenis penzbe kerul
2015. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az fotós, aki pénzért dolgozik, de nem ügynökség. Az ügynökségnél lőnek rólad profi képeket, ha pedig fotós csinált rólad képeket, azt is elviheted nekik természetesen, csak az nem előnyös, egyrészt mert egy idézőjeles fotózáson teli sminkkelnek, és az ügynökségnél a sminktelen arcra kíváncsiak a megrendelők, másrészt meg egy nem profi fotós munkái nem ügynökség kompatibilisek lesznek. Szóval jó, ha pl. egy Glamour újságból valamelyik fotós munkái közül választasz, és keresed fel azt a fotóst, akkor biztos, hogy jó kép készül rólad, amik újságokban is megállják a helyüket.
2015. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális helyre mész az pont hogy nem kerül pénzbe, mert az ügynökség befektetést lát benned, majd levonja a béredből vagy még abból sem.

Melyik lehúzós helyen vagy, hogy modelliskola meg 50 ezres portfólió, meg stb kellett?

2015. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pl jártam modelliskolába, de semmit nem ért, élesben, a kifutón tanultam meg mindent...
2015. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!