Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fiú modell lehetek?

Fiú modell lehetek?

Figyelt kérdés
15 éves 170cm magas 52kg normal testalkatu fiu vagyok regota gondolkodom a modellkedesen mert kiprobalnam...utana is neztem hogy hogyan is vsn ez valahol azt irjak vannak bizonyos elvarasok pl.: 182cm legyen a fiu... mashol meg azt hogy nincs elvaras...leragadtam:/ sokan montak mar h modellkedhetnek es hogy vannak adottsagaim hozza es nekem is tetszik az otlet nagyon csak nem is tudom hogy hol kezdjem ezt el setaljak be valahova hogy "modell szeretnek lenni?" hsllottam mar errol a portfoliorol is...es olyatis hogy aki igazan sikeres azt a modelugynoksegek fedezik fel oket pl.: plazakban utcan... most mi legyen? (nem egy kis cegnel szeretnek kezdeni)meg a szulok ek is konnyebb aztmondani hogy odajottek hozzam h nem e szeretnek modellkedni minthkgy bejementeni h modellkedni szeretnenk eleg erdekesen hangozna hiszen nem minden 25eves fiu mond ilyet:D :) szoval mit kezdjek?

2015. szept. 27. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszarják a magasságod. Vagy jól nézel ki vagy nem.
2015. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Nem egy kis cégnél szeretnék kezdeni." Ez aranyos, de cirka 15-16 centivel kellene magasabbnak lenned, hogy egyáltalán bármilyen cégnél is kezdhess. Nincsenek meg hozzá az adottságaid, hiszen nem vagy elég magas. Ha valahová ilyen magassággal felvesznek, az valami humbug lehúzós ügynökség, aki csak a pénzre megy. Ha min. 184-5 cm leszel mondjuk 2 év múlva, akkor próbáld meg. Addig felesleges, ugyanúgy, mint a lányoknál a fiúknál is szabványok vannak, amikre a ruhákat tervezik, rajtad ezek lógnának, tehát senki nem tudna hasznosítani, nem kereshetnének veled pénzt. Akkor minek alkalmaznának?
2015. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Minek akarsz modell lenni, lennél inkább makett!!
2015. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiú/férfimodelleknél tényleg elvárás a 180 centi feletti magasság. Értelmes modellügynökség nem fog veled foglalkozni, még a kisebbek is. A profik meg kb. körberöhögnek. Ne hidd azt, hogy rajtad kívül nincs még sok tinifiú, aki bepróbálkozik (van, aki azért, mert ő is modell akar lenni, van, aki meg unatkozik, meg hátha így fel tud csípni modellcsajokat)... hát max. vmi gagyibb katalógusfotózás fog így összejönni egy himihumi cégnél ilyen magassággal.
2015. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és azt szeretném még kérdezni hogy kb mikorra növök meg úgy hogy jó legyen és ha ez meg van akkor utána hogyan tovább?:)
2015. szept. 29. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
170 centi vagy 15 évesen, max. olyan 177-78 leszel még, úgyhogy én másban gondolkoznék a helyedben. De ha ne adj isten' nőnél még min. 16 centit, akkor még most kezdj el edzeni (kockás has a minimum!), azzal úgyis csak nyersz. De mondom, másban gondolkodj, mert az ügynökségek 16 évesen kezdenek dolgozni a fiúmodellekkel, utána pedig már nehezebb az egész. Ezért mondom, hogy 16 centi növés egy év alatt csöppet esélytelennek tűnik. De eddzél addig nyugodtan.
2015. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!