Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha kicsit nagyobb a derekam...

Ha kicsit nagyobb a derekam az elvárt 60cm-nél mit tegyek, hogy modellkedhessem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16éves vagyok, mell-91, csipő 89 viszont derekam 68cm. mit tegyek, hogy modellkedni tudjak, viszonylag egészségesen táplálkozom, megszeretném csinálni, el szeretném érni a célom, motivált vagyok 2 hónapja elmúlt már, 179cm vagyok. Nem ez az életcél, tanulás mellett szeretném csinálni természetesen.Diatetikussal kedden egyeztetek, tud ez segíteni?

##modellkedés#álom#fogyás#egészséges#életmód
2015. okt. 15. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak viszonylag táplálkozz egészségesen. Legyen rendben az étrended és járj el edzőterembe.
2015. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag vagy szélesebb akkor sehogy nem leszel modell.
2015. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha külsőre alkalmas vagy modellnek szerintem nem emiatt nem fognak foglalkoztatni... Ehhez modellügynökség castingokra kellene járnod. Amúgy meg modellkedni normálisan nem lehet "suli mellett". Ez nem egy hobbi hanem munka, amibe ugyanúgy energiát kell fektetni mint bármi másba, feltéve ha pénzt is akarsz belőle keresni
2015. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fuss és egyél rendesen, meg hullahoppozz, bár lehet hogy inkább csak formásabb lesz tőle a derekad és nem vékonyabb.
2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2021. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!