Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van egy 4-5 mm-es heg a jobb...

Van egy 4-5 mm-es heg a jobb szemen alatt. Lehetek modell?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy heg a szemem alatt és egy szinte nem is látszó 3mm-es a szemödökömön+egy kicsit striás a fenekem mert hirtelen nőttem.170centi vagyok,44kg,13éves és sokan mondják hogy modellkedjek.Persze nem most kezdeném el hanem pár év múlva és addig biztos nőni fogok meg stb..!Lécci válaszoljatok!Előre is köszönöm

2015. okt. 29. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
inkább tanulj...
2015. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
GehZurHölle kitünő vagyok minden tantárgyból
2015. okt. 29. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristen,170 cm-rel 44 kg vagy?? :O Nagyon nagyon beteges,vizsgáltasd ki magad,ahelyett,hogy a modellkedésen gondolkozol! Nekem Alacsony,160 cmes barnátnőm is 44 kg,olyan mint egy beteg kislány,és ezt ő is bevallja magáról. De ő csak 160 cm ugyanezzel a súllyal...
2015. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális alakom van.Nem látszik ki a csontom.Nagyon sokat eszek de nem hízok
2015. okt. 29. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Photoshop

Hagyjad mar a modellkedest, istenem! Mindenki modell akar lenni ilyen korban!

Nem eleg ha magas es szep vagy! Kulonlegesnek kell lenned

2015. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék!!Nem oltogatásokat.A kérdésemre szeretnék válszt hogy igen vagy nem.!!
2015. okt. 29. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy teljes alakos képet magadról, amin meglehet nézni aztán úgy egyszerűbb lenne.
2015. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magamról nem találtam:( De ilyesmi vagyok.Sőt!! [link]
2015. okt. 30. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!