Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek még valaha modell,...

Lehetek még valaha modell, vagy erről már lekéstem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden álmom hogy modell legyek. Homokóra alakom lenne csak lerakódtak rá a gyűlölt kis zsírpárnácskáim. 175 cm és 83 kiló vagyok. Ha lefogynék esetleg van valami halvány esélyem hogy modell lehessek vagy ez már veszett ügy tegyek le erről? Igazából az adottságaim megvannak édesanyám is az lett volna és alkatilag őrá hasonlítok. Az arcom sem csúnya sima tiszta bőröm fekete szemem és világos barnás-szőkés hajam van. Egyedül a súlyommal van probléma de erőteljesen küzdök ellene. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne ez nekem. 14/L
2015. okt. 29. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula ha mindent betartasz ami benne van akkor lehet végre egy normális modell lesz belöled
2015. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kep nelkul nem tudjuk megmondani. Lehetsz szep. Nem minden a szépség. Különleges arcodnak kell, hogy legyen. Es csontvekonynak, sportos alakunak.
2015. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csontvékony miota sportos?
2015. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem bántásból.. de ha 14 évesen ilyen kövér vagy, akkor egyáltalán nincs modell alkatod. később még csak hízni fogsz. igazából én is bombanő vagyok, csak vastagabb a lábam, kisebb a mellem, szélesebb a derekam stb.. lol. ez nem így megy.
2015. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg de ezzel nem igazán értek egyet. miért híznák méginkább később? ha egyszer leadom akkor mivel teszek azért hogy megtartsam meg is tartom. -.-
2015. okt. 29. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:

azért mondom, hogy hízni fogsz, mert a lányok 13-14 éves koruk körül kezdenek el nőiesedni, megnő a mellük, kiszélesedik a csípőjük, úgy egyáltalán: több zsír rakódik rájuk. 14 évesen még nem nagy szám vékonynak lenni, mert kb még nem alakult át a gyerektested. rengeteg lény ismerősöm, aki 14 évesen még vékony volt, most el van hízva.. én 14 évesen kb 50 kiló lehettem a 178 centimhez, most vagyok 60 úgy, hogy ugyanannyit eszem/mozgok.

szóval csak azt mondom, hogy ha már most el vagy hízva, később még nehezebb lesz. de hajrá, kitartást a fogyókúrához. de a modell-soványsághoz kb halálra kéne koplalnod magad, szóval szerintem azt hanyagold és célozz inkább meg egy normál súlyú, egészséges testalkatot.

2015. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyuros1996

Nem mindkettőnek egyszerre, hanem sportosnak vagy inkabb vékonynak kell lennie

Ne kosssetek mar bele mindenbe xd

2015. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a magasságod jó de kövér vagy , ha én lennék olyan magas akkor már tututi jelentkeztem volna modellnek
2015. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!